Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Losowo: współzałożyciel firmy Rare, Tim Stamper, zapowiada kasetę deweloperską „Dream 64”.

Losowo: współzałożyciel firmy Rare, Tim Stamper, zapowiada kasetę deweloperską „Dream 64”.

Zdjęcie: za pośrednictwem Tima Stampera (@InTimsWorld na Twitterze) / Rare

Był to rzadki hit w jego czasach z Nintendo, ale nie każdy projekt musiał ujrzeć światło dzienne. Jedna z tych gier była grą fabularną o kryptonimie wymarzony projekt. Zaczęło się na Super Nintendo i ostatecznie zostało zmniejszone w erze Nintendo 64, zanim jego części przekształciły się w Nintendo 64 ostatni projektowanie.

Chociaż uważa się, że wersja Super Nintendo już tam jest, wygląda na to, że mamy teraz rzeczywiste dowody fotograficzne Sen 64po tym, jak współzałożyciel Rare, Tim Stamper, losowo przesłał jedno zdjęcie do mediów społecznościowych z następującym tekstem: „Arr…! Więc to prawda… Dream 64 mimo wszystko istnieje…!”.

Na zdjęciu widać kasetę rozwojową Nintendo 64 działającą na N64. Obok jest wersja NTSC Super Nintendo Dream Project. Wagon N64 był oznaczony jako „Latest Dream 64” i datowany na 21 listopada 1996 r.

Znany kompozytor muzyczny Grant Kirkhope odpowiedział na wiadomość o tweecie Stampera, zauważając, że zawiera on wprowadzenie oraz „trochę” rozgrywki. Chociaż nie jest jasne, jak daleko zaszedł rozwój, jak wspomniano wcześniej, ostatecznie przeniósł się do innych projektów, takich jak Banjo-Kazooie.

W ostatnich latach nie był to jedyny rzadki projekt, który nie pojawił się w Internecie. Gra na Nintendo 64 Planeta dinozaurów (który później stał się Star Fox Adventures na GameCube) wyciekł do sieci, a niewydany GoldenEye 007 XBLA na Xbox 360 również zyskał nieoficjalny początek.