Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

2023 Porsche 911 Dakar (992) | wideo PH

Dobrym pomysłem jest zaplanowanie kręcenia filmu tak często, jak to możliwe. W ciągu dnia zawsze znajdą się czynniki, na które nie masz wpływu — miejmy nadzieję, że niektóre wcześniej nieodkryte znaleziska dotyczące samochodu — ale wiedza o tym, co chcesz sfotografować i kiedy, czyni ten proces mniej stresującym.

Z różnych powodów nie było możliwości przycięcia tego filmu tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Drugą stroną tego, co tutaj zobaczysz, jest czysta radość (i strach) podczas pierwszej jazdy Porsche 911 Dakar po bardzo mokrym i bardzo błotnistym torze rallycrossowym. Plus dużo fajnych ujęć z drona, kiedy jest dużo wycia i krzyków.

Jak zobaczysz, nowe Porsche ma wiele do polubienia. Dakar to bardziej szybka 911, lepiej brzmiąca i, dla tych oczu, również fajniejsza. Zwłaszcza gdy jest pokryty błotem, co odwraca uwagę od tej głupiej farby. Podczas gdy właściciele (będzie ich około 250 w Wielkiej Brytanii, z 2500 na całym świecie) powinni najwyraźniej starać się spędzać każdą możliwą chwilę udając Jacky’ego Ickxa, wygląda na to, że Dakar sprawdzi się w wielu sytuacjach. W końcu 911 wciąż jest pod ziemią. Jeśli oczyszczony dla grupy, która wciąż się uśmiecha, co jest bardzo ważne w przypadku drogich samochodów. Powinno być zabawnie w jak największej liczbie różnych sytuacji.

Teraz 911 na pustych torach są tym, o czym można marzyć o wideo, pomimo odrobiny przygotowań, które udało mi się włożyć – nigdy więcej, gdy dany tor zawiera skok i plusk. Tor z przeszkodami, jeśli wolisz, jedno Porsche pasowałoby idealnie. Ale przeczytałeś wystarczająco dużo słów na ten temat – Czas na wideo!

READ  Apple kontra Epic: jak aplikacja Fortnite doprowadziła do konfrontacji prawnej - podcast | Aktualności