Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lil Yachty ogłasza wprowadzenie nowej marki lakierów do paznokci na Krecie oraz datę emisji

Zdjęcie za pośrednictwem Getty / Kevin Winter

Lil Yachty Pomaga wszystkim ludziom wyrazić siebie poprzez swoją nową passę Lakier do paznokci.

W poniedziałek Lil Yachty ogłosił swój nowy samochód Kreta Linia lakierów do paznokci firmy spadnie 21 maja z pierwszej palety kolorów.

Yachty napisał: „Chciałbym przedstawić moją nową linię lakierów do paznokci crete__co”. „Pierwsza kropla do koloru ma 21. 4 wszystkich ras. Twoja, a nie ich!”

Inkluzywność i indywidualność są częścią misji Yachti od czasu, gdy po raz pierwszy podbił ten kraj w 2017 roku okładką swojego debiutanckiego albumu, Młodzieżowe emocje. Jacht znany był również z rysowania i projektowania paznokci jako formy artystycznej ekspresji. Kiedy więc Yachi dowiaduje się, że 17-letni Trevor Wilkinson został wyrzucony ze szkoły w Teksasie za noszenie lakieru do paznokci, podejmuje się obrony Wilkinsona.

Jeśli ktoś chce wyrazić siebie w jakikolwiek sposób, o ile nikogo nie skrzywdzi lub nikogo nie poniża, powinien mieć na to możliwość. … nie powinieneś być karany ani torturowany za to, że jesteś sobą ” Powiedział Al-Yakhti Zanim przejdziemy do szczegółów na temat jego linii lakierów do paznokci. „Zasadniczo jest taki sam, jest unisex, ale chcę bardziej skupić się na mężczyznach, aby go używać i czuć się bardziej komfortowo w ich skórze. Ponieważ, bracie, jest rok 2020, wiesz, co mówię, wkrótce będzie 2021 – daj spokój, jakie są bariery? „Czy nadal mamy bariery?”

Powiązane artykuły

bardziej skomplikowane

Zapisać się do Złożony biuletyn Najnowsze wiadomości, wyjątkowe wydarzenia i historie.

Podążać Złożony Na: Serwis społecznościowy FacebookI ŚwiergotI InstagramI youtubeI snapchatI TIK Tok

READ  Zdradziecki amerykański zwiastun i plakat przedstawiają Al Pacino jako adwokata z czasów II wojny światowej