Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

MeetKai – asystent sztucznej inteligencji nowej generacji

MeetKai – asystent sztucznej inteligencji nowej generacji

AniołowieI 3 maja 2021 r / PRNewswire / – MeetKai [www.meetkai.com] – Custom Conversation AI Search – uruchomił dziś swojego pierwszego asystenta AI aktywowanego głosem, który wykorzystuje konwersację, personalizację i organizację, aby pomóc swoim użytkownikom. MeetKai jest teraz bezpłatnie dostępne w Stanach Zjednoczonych.

W przeciwieństwie do innych asystentów AI, zaawansowane rozpoznawanie głosu i integracja z AI MeetKai zapamiętuje preferencje użytkownika i kontekst, aby odpowiedzieć w ciągu kilku sekund. Dzięki temu Kai może odpowiedzieć na konkretne pytania, takie jak: Hej Kai, chcę obejrzeć Joaquin Phoenix Film nie jest żartownisiem.

Unikalne funkcje MeetKai obejmują:

  • Kontekst: MeetKai to pierwszy wirtualny asystent, który rozumie i zapamiętuje kontekst pytań użytkowników. To znaczy, jeśli użytkownik faktycznie zadał MeetKai pytania dotyczące włoskich restauracji, a następnie zapytał: „A co z czymś innym?” Lub „Pokaż mi inną opcję”, Kai zapamięta, że ​​chodzą do włoskich restauracji bez konieczności ponownego pytania użytkownika.
  • Personalizacja: Kai pamięta, co lubi, a czego nie lubi użytkownik, i podaje spersonalizowane wyniki na podstawie wcześniejszych interakcji. Podobnie jak w przypadku poziomów w grze wideo, im więcej czasu spędza z Kaiem, tym bardziej spersonalizowane i imponujące będą wyniki.
  • rozmowa: Kai zrozumie bardzo szczegółowe pytania, nawet jeśli użytkownik użyje Negatywnego, w przeciwieństwie do wszystkich innych wirtualnych asystentów.
  • Wielojęzyczny: Kai zrozumie język, na który ustawiony jest telefon użytkownika, i zareaguje na ten język. Obecnie działa w języku hiszpańskim, angielskim, chińskim, niemieckim, francuskim, hindi, indonezyjskim, włoskim, japońskim, koreańskim, polskim, rosyjskim i tureckim.
  • Bez płciKai jest pierwszym niebinarnym asystentem, znanym jako „oni” lub „oni”.
  • Łatwe przeglądanie: Użytkownicy mogą przewijać wyniki w pionie, jeśli chcą wyszukiwać poprzednie dyskusje i brać w nich udział.
  • Wprowadzanie głosowe i tekstowe: Zapewnia użytkownikom łatwy dostęp do rozmowy z Kaiem za pomocą głosu lub tekstu.
READ  11 sekretów dobrego wyglądu po menopauzie

James Kaplan, Partner założyciel i CEO, MeetKaiKomentarze: „Jako użytkownik i entuzjasta znanych asystentów AI zacząłem szukać sposobów na ich ulepszenie i podjąłem wyzwanie zbudowania prawdziwego wirtualnego asystenta w postaci MeetKai.

Kaplan założył MeetKai dwa lata temu i był pionierem nowego, rewolucyjnego podejścia do badań o nazwie Custom Conversation AI Search. „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy po raz pierwszy wprowadzić naszą technologię AI z zabawnym, dostępnym wirtualnym asystentem AI. MeetKai to świetny pierwszy krok do wykorzystania naszych możliwości technologicznych i nie możemy się doczekać, aby udostępnić więcej” – komentuje.

Willie Day, Współzałożyciel i prezes MeetKaiLudzie są gotowi zrobić krok poza podstawowe i ograniczone badania, które obecnie dominują na rynku. Dlatego na nowo zdefiniowaliśmy pomoc AI, dając każdemu użytkownikowi całkowicie unikalne doświadczenie … i czyniąc ją wolną. Granice zacierają się, gdy pojawia się prawdziwa pasja i zaangażowanie oraz MeetKai Na czele sztucznej inteligencji, konwersacji i innowacji ”.

MeetKai jest już dostępne na iOSI Aplikacje Google, I AppGallery Sklepy z aplikacjami Bez kosztów. Aplikacja jest obecnie dostępna w Stanach Zjednoczonych. MeksykI Europa, I Azja, Będzie też dostępny w większej liczbie krajów i wprowadzi więcej technologii branżowych w najbliższej przyszłości.

Informacje o MeetKai Inc.
MeetKai Inc. Jest liderem w rozpoznawaniu języka i technologiach badawczych. Jego niezrównane portfolio obejmuje prawdziwie wielozadaniowy system rozpoznawania wyszukiwania. Technologia MeetKai rozprzestrzenia się na całym świecie za pośrednictwem iOS, Google Play, MeetKai i AppGallery. Przyjezdny www.meetkai.com Więcej informacji i najnowsze wiadomości dotyczące MeetKai.

Cindy Fisher
818-720-9241
[email protected]

ŹRÓDŁO MeetKai