Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Leaker twierdzi, że ukochana gra na konsolę Xbox pojawi się w tym roku na „konkurencyjnej platformie”.

Leaker twierdzi, że ukochana gra na konsolę Xbox pojawi się w tym roku na „konkurencyjnej platformie”.

Wokół kolejnej konsoli Nintendo krąży wiele plotek od przecieków i osób wtajemniczonych. Nie oznacza to jednak, że ustały plotki o niezapowiedzianych premierach gier. Od czasu do czasu pojawiały się pewne spostrzeżenia na ten temat. Jednak ta najnowsza plotka od przeciekającego może Cię zaskoczyć.

Jak widać, autor przecieków NatetheHate udostępnił niedawno w nowym filmie swoje prognozy na 2024 rok dla marki Xbox. W pewnym momencie filmu ujawnia, że ​​„Microsoft spróbuje wprowadzić grę własną na konkurencyjną platformę w 2024 roku. Znam co najmniej jedną grę i nie wiem, czy będzie dodatkowa gra.” Nie zdradza zbyt wiele na temat gry, ale twierdzi, że „spotkała się ona z wielkim uznaniem krytyków, fanom się spodobała i była tematem rozmów o grze GOTY w roku jej premiery”. Wierzy również, że ogłoszenie wywoła „dużo emocji, ponieważ jest to gra wysokiej jakości”.

Jaka gra jest więc drażniona? Cóż, nie mówi. Wśród fanów pojawia się wiele spekulacji, że wspomnianą przez niego „konkurencyjną platformą” jest Nintendo Switch. Tak naprawdę najpopularniejszą teorią wśród fanów jest to, że Hi-Fi Rush zadebiutuje na Switchu w tym roku. Oczywiście nic nie zostało oficjalnie ogłoszone, więc zawsze najlepiej jest zachować otwarty umysł na takie rzeczy, dopóki nie zostaną ogłoszone. Jeśli to ogłoszenie nastąpi, na pewno Cię o tym poinformujemy.

źródło

READ  15 zapomnianych gier znanych twórców