Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Łapacz dusz (2023) – recenzja |  Film thriller Netflixa

Łapacz dusz (2023) – recenzja | Film thriller Netflixa

Możesz oglądać Ponury Żniwiarz Teraz na Netfliksie

Za reżyserię odpowiada Daniel Marković, a scenariusz wspólnie z Dawidem Kowalewiczem napisał także. Wcześniej film wyreżyserował także Daniel Marković Plan lekcji Z tym samym aktorem, Piotrem Witkowskim w roli głównej. Ten nie zrobił na mnie takiego wrażenia, więc może ich filmy to nie moja bajka.

Do Ponury ŻniwiarzFabuła dorównuje nudniejszym epizodom chodzące trupy. Zombie (lub siły zombie) zostały zapomniane. Zamiast tego widzimy ludzi strzelających do siebie, walczących o postrzeganą władzę. Szczerze mówiąc, wszystko jest przewidywalne, ponieważ złoczyńców łatwo jest zidentyfikować droga Wyprzedził swoje czasy.

Słuchaj, jeśli masz ochotę na bezmyślną akcję z historią mógł To było interesujące, więc sprawdź. Jeśli jednak szukasz akcji, w serwisie Netflix znajdziesz lepsze filmy z tego gatunku. Przepraszamy, ale to jedna z najfajniejszych polskich produkcji na Netfliksie.

Jest tam także aktor wcielający się w pokręconego pilota, Sebastian Stankiewicz Piekielna dziura I Dziś w lesie nikt nie będzie spał 2. Lepiej też będzie, jeśli obejrzysz. Albo obejrzyj polskie filmy Hejter Lub Epidemia Wrocławia Zamiast tego w serwisie Netflix.

Ponury Żniwiarz W serwisie Netflix od 2 sierpnia 2023 r.

READ  Jak wykorzystanie sztucznej inteligencji przez polski film do stworzenia wersji anglojęzycznej może pobudzić rynek filmów zagranicznych (ekskluzywne wideo)