Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kontrowersje na Twitchu, gdy hiszpańska streamerka zjada część jej kolana

Słynna hiszpańska streamerka Twitcha, Paula Gonu, niedawno zszokowała fanów, ujawniając, że ugotowała i zjadła część kolana po przejściu operacji.

Paula Juno i słynny makaron. (Źródło zdjęcia: Instagram/Getty)

Jono, która zgromadziła ponad 228 tysięcy obserwujących na platformie streamingowej, przeszła znieczulenie miejscowe podczas zabiegu i miała możliwość zachowania części chrząstki.

Osobowość Twitcha zabrała ze sobą małą próbkę słoika z chrząstką, a później postanowiła ugotować ją w dziwnym sosie spaghetti bolognese i nakarmić nią swojego chłopaka.

Mieszkaniec Badalony wyjaśnił swoją decyzję, mówiąc: „Powiedziałem mu, że chcę to zjeść, ponieważ jest częścią mnie i musiałem włożyć to z powrotem do mojego ciała” i dodał: „Chciałem móc powiedzieć w głowie, że ja zjadłem kawałek menisku”.

Wiadomość o dziwnym posiłku Gono wywołała szał wśród jej fanów, a wielu wyraziło niesmak na myśl o zjedzeniu części własnego ciała.

Jeden z użytkowników Twittera napisał na Twitterze: „Co to do cholery jest nowego?”

Inny fan skomentował: „W którym momencie zdecydowałeś, że obejrzenie tego przy kolacji to dobry pomysł?”

Kontrowersyjna osobowość Twitcha nie jest pierwszą osobą, której zużyto część ciała, choć jej stan jest z pewnością dziwaczny. Ta praktyka, znana jako pobłażanie sobie, została udokumentowana w wielu kulturach na przestrzeni dziejów i czasami jest stosowana z powodów religijnych lub duchowych. Gdzie spożywa się mięso i ludzkie mięso, które może pochodzić z własnych części ciała lub z innych narządów.

W przypadku Junony nie jest jasne, co skłoniło ją do zjedzenia własnej chrząstki. Niektórzy spekulowali, że zrobiła to, aby pozostać w centrum uwagi lub zdobyć więcej obserwujących na swoim kanale Twitch.

Incydent zaalarmował ekspertów ds. Zdrowia psychicznego, którzy obawiali się, że jej zachowanie może zachęcić innych do angażowania się w niebezpieczne lub niezdrowe praktyki.

Oprócz kontrowersyjnego posiłku Gono, inny streamer Twitcha trafił ostatnio na pierwsze strony gazet w związku z niepokojącym incydentem uchwyconym przez kamerę.

Polska influencerka Sidneyuk prowadziła samochód i rozmawiała z fanami przez telefon, kiedy wydawało się, że uderzyła w coś na drodze. Słychać skomlenie psa, a nadawca wyskakuje z samochodu, aby zbadać sprawę. Jednak zamiast wyrazić troskę o zwierzę, zaczęła narzekać na psy i obwiniać kogoś innego za zaistniałą sytuację.

Incydent oburzył miłośników zwierząt i doprowadził do wezwań Twitcha do podjęcia działań przeciwko influencerowi.

Przeczytaj także | | Dlaczego PewDiePie został zablokowany na Twitchu? Fani spekulują

Ponieważ platformy streamingowe, takie jak należący do Amazona Twitch, wciąż zyskują na popularności, incydenty takie jak ten podkreślają potrzebę odpowiedzialnego zachowania i odpowiedzialności wśród twórców treści.

READ  Możesz teraz zhakować Apple CarPlay na dowolnej Tesli — recenzja Geek