Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„kochamy cię i będziemy za tobą tęsknić”

„kochamy cię i będziemy za tobą tęsknić”

Aktorzy Wiedźmina powiedzieli Henry’emu Cavillowi, że będą za nim „tęsknić”, gdy wypadnie z przebojowego serialu fantasy Netflix.

40-letni brytyjski aktor, znany również z roli Supermana w filmie Człowiek ze stali z 2013 roku, ma zastąpić australijskiego aktora Liama ​​Hemswortha w czwartym sezonie jako podróżujący łowca potworów Geralt z Rivii.

Przemawiając na wydarzeniu Tudum 2023: Netflix Global Fan w Sao Paulo w Brazylii, Joey Batey (Jaskier) powiedział: „Nie możemy oczywiście ignorować faktu, że to twój ostatni sezon z nami, Henry.

„Od nas, od wszystkich tutaj, wydaje się, że chcemy bardzo, bardzo podziękować za twój niesamowity wkład w Wiedźmina przez trzy sezony. Będziemy za tobą tęsknić i kochać cię.”

Cavill był także na scenie obok innych gwiazd serialu – opartego na serii książek polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego – w tym Anyi Chalotry (Yennefer z Vengerberg) i Freyi Allan (Księżniczka Cirilla z Cintry).

Powiedział: „(Będę mówić) o tym, jak to było kręcić mój ostatni sezon i właściwie chcę porozmawiać o moich innych gwiazdach tutaj, ponieważ ponownie, praca z wami była przyjemnością i zaszczytem.

Wnosicie do tych postaci wiele niuansów i szczegółów, co często grozi zbytnim uproszczeniem, a to, co zrobiliście z postaciami, wymagało pracy, troski i wysiłku, i wierzcie mi, że praca z wami była największą przyjemnością.

„Więc chcę tylko powiedzieć, że (będę za tobą tęsknić). I (będzie za tobą tęsknić) bardzo.”
Cavill ujawnił wcześniej The Graham Norton Show, że bardzo uważał, aby być „wiernym materiałowi źródłowemu” na planie.

Freya Allan, Henry Cavill i Anya Chalotra. (Ian West/PA)

Ma również powrócić jako Superman po tym, jak został ujawniony w scenie po napisach dla antybohatera Dwayne’a Johnsona, Czarnego Adama w zeszłym roku.

Jednak Cavill ogłosił w grudniu, że nie wróci jako Superman.
Powiedział wówczas, że „nie było to najłatwiejsze”, ale uszanował decyzję nowo mianowanych szefów DC, Jamesa Gunna i Petera Safrana.

READ  Formuła 1: Kampania przetrwania Sezon 4: Data premiery, promocja, fabuła i najnowsze wiadomości

Gwiazda Enola Holmes potwierdziła też wcześniej swoje zaangażowanie w tworzenie Warhammer Cinematic Universe, bazującego na grach, w których podobno zagra i będzie jednocześnie produkować.

Games Workshop, które tworzy Warhammera, poinformowało w 2022 roku, że zawarło umowę z Amazonem na tworzenie filmów i programów telewizyjnych.

Sezon 3 Wiedźmina zobaczy połowę sezonu na Netflix 29 czerwca, a pozostałe odcinki zostaną wydane 27 lipca.