Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Komedia, która uczyniła z prezydenta Ukrainy Zełenskiego gwiazdę, jest przygotowywana w Polsce

Zanim został prezydentem Ukrainy, Wołodymyr Zełenski Był aktorem i komikiem. Serial komediowy Zełenskiego o prezydencie kraju stał się hitem i prekursorem prawdziwej historii. Spektakl jest przerabiany na inny kraj europejski.

Co się stało: Wydany w 2015 roku „Makkal Sevagan” to serial komediowy opowiadający historię zwykłego nauczyciela szkolnego, którego wideo narzekające na korupcję staje się wirusowe i zostaje prezydentem kraju.

Slogan filmu brzmi: „Nauczyciel ukraiński wybrany na prezydenta kraju”.

Zełenski, który wystąpił w serialu, wygrał w prawdziwym życiu prezydenturę w 2019 roku. Spektakl zapoczątkował karierę polityczną Zełenskiego i stanowił ciekawą paralelę między fikcyjnym przedstawieniem a prawdziwym życiem.

Wykorzystana w programie partia polityczna Sługa Ludu stała się również ulubioną partią Zełenskiego.

Serial jest przerabiany w Polsce przez Polski Kanał BolsadTermin ostateczny raporty. Lokalny remake został sprzedany na całym świecie Prawa do echa i jest w produkcji pod tytułem „Sukha Narodu”.

„To był bardzo mocny scenariusz – żart, ale przemawiał tak głęboko do narodu ukraińskiego, że zmienił bieg historii politycznej kraju, a następnie świata” – powiedział Echo Rights Executive, Sales & Acquisitions CEE & Africa. Bergin Nalbandh powiedział.

Powiązany link: 5 rzeczy, których nie wiedziałeś o prezydencie Ukrainy Wołodymyrze Zełenskim

Dlaczego jest to ważne: Od czasu inwazji Rosji na Ukrainę w lutym, „Sługa Narodu” odnotował wzrost zainteresowania ze strony partnerów nadawczych.

Program został dodany ponownie Netflix Inc NFLX Wszystkie trzy odcinki sezonu zostaną dodane do platformy streamingowej w marcu.

„Pytałeś i wrócił! The People’s Servant wrócił do Netflix w Stanach Zjednoczonych” – napisał wtedy Netflix na Twitterze.

Netflix wcześniej transmitował program od 2018 do 2021 roku.

Spektakl został pierwotnie wyprodukowany Kwartał 95Firma współzałożona przez Zełenskiego.

Foto: Wołodymyr Zełenski na plakacie „Sługa ludu” za pośrednictwem IMDb


READ  Polska, 34-2 | Wiadomości, sport, praca