Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kody Honkai Star Rail na maj 2023 r. oraz sposób realizacji kodów w Star Rail

Kody Honkai Star Rail na maj 2023 r. oraz sposób realizacji kodów w Star Rail

Kody Honkai Star Rail Stellar Jade może dać ci kredyty, postać i darmowe doświadczenie Light Cone, z niektórymi z tych przydatnych bonusów, w tym maj 2023 r.

Wątpimy w to aktywne kody Ma taką samą datę ważności, jak te w Genshin Impact i Honkai Impact 3rd, innych grach gacha HoYoverse, więc upewnij się, że wiesz Jak zrealizować kody W Honkai: Star Rail przed tymi kodami pracy wygasać.

Jeśli jest jakieś specjalne oprogramowanie Kody transmisji na żywo Jeśli chodzi o Star Rail dodane w przyszłości, dopilnujemy, aby je również dodać!

Na tej stronie:

Oficjalny zwiastun – „Podróż międzygwiezdna” | Honkai: Kraina gwiazd.

Kody Honkai Star Rail na maj 2023 r


Stellar Jade służy do zakupu Star Pass potrzebnych do awansowania postaci i broni Light Cone.

Aby uczcić jego premierę, mamy go obecnie Cztery kody Honkai: Star Realm w maju!

Otóż ​​to Aktywne kody w Honkai: Star Rail:

  • 2T7BP4JVEBT7: Dziennik przygód x3, Skondensowany eter x2, Kosmiczny smażony ryż x3, Kredyty x5000 (wygasa 7 maja)
  • HSRVER10XEDLFE: x50 Doskonałego Jadeitu i x10 000 Kredytów
  • HSRVER10XEDLFE: x50 Doskonałego Jadeitu i x10 000 Kredytów
  • PREZENT GWIAZDY: x50 gwiezdnego jadeitu, x2 przewodnik podróżnika, x5 napojów gazowanych w butelkach, x10 000 kredytów

Przeszukaj skrzynkę pocztową w grze po jej odblokowaniu, aby odebrać premie za rejestrację wstępną, jeśli zarejestrowałeś się przed premierą, w tym 4-gwiazdkową postać i 18-krotne karnety Star Rail Pass.

Po uruchomieniu możesz także wziąć udział w wydarzeniu logowania, aby każdego dnia odbierać więcej darmowych nagród dla swojego konta z menu Historia podróży.

Tam też do 24 maja drgające krople (w tym Stellar Jade) Nagroda dla tych, którzy połączą swoje konto Twitch z kontem Star Rail, a następnie obejrzą dowolną transmisję na żywo związaną ze Star Rail.

Zaktualizujemy tę stronę, gdy zostaną wydane nowe kody lub gdy wygasną. Aby sprawdzić, czy kod, którego próbujesz użyć, jest ważny, możesz przejść do Sekcja wygasłych kodów.

READ  Akcje Xbox serii X — NA ŻYWO: Najnowsze aktualizacje dotyczące uzupełniania zapasów w Wielkiej Brytanii od Game, Smyths i nie tylko

Możemy pomóc Ci na początku podróży w Astral Express, udostępniając listę poziomów postaci, kody wykupu, informacje o tym, jak zdobyć Gwiezdny Jadeit, jak zdobyć przepustki Star Rail Pass, Stagnant Shadow i strony Seele. W przypadku zadań pobocznych mamy również rozwiązania zagadek dla „Wrażliwych istot”, „Okrętu średniego poziomu” i „Nocy w Wielkiej Kopalni”. Gdzie indziej możesz uzyskać więcej informacji o następnym banerze, harmonogramie wydarzeń i bieżącym banerze 1.0, a także sprawdzić listę anglojęzycznych aktorów głosowych.


Jak zrealizować kody w Honkai Star Rail

Aby zrealizować kody w grze Honkai: Star Rail, możesz odwiedzić stronę Oficjalna strona odzyskiwania i zaloguj się na swoje konto lub możesz je wykorzystać w grze.

Aby zrealizować kody w grze, musisz wywołać główne menu telefonu (ESC na PC, kliknij ikonę telefonu w lewym górnym rogu ekranu na telefonie), Znajdź symbol trzech kropek nad swoją rangą pioniera na górzea następnie wybierz opcję Zrealizuj kod.

Wszystko, co musisz teraz zrobić, to wpisać lub wkleić prawidłowy kod Star Rail, a następnie kliknąć Potwierdź. Jeśli wpiszesz aktywny kod, którego wcześniej nie wykorzystałeś, otrzymasz nagrody wysłane na twoją skrzynkę pocztową w grze (kod koperty w menu telefonu). Musisz udać się do swojej skrzynki pocztowej i odebrać tam nagrody, aby dodać je do swojego ekwipunku.

Jeśli nie widzisz od razu nagród w poczcie, wyjdź z gry i uruchom ją ponownie.

Na koniec pamiętaj, że możesz odebrać aktywny kod tylko raz na list rozliczeniowy.

Wygasłe kody Honkai Star Rail

Jeśli próbujesz zrealizować kod, a gra niegrzecznie krzyczy na ciebie, że jest nieważny, najprawdopodobniej próbujesz zrealizować wygasły kod.

Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy tak jest, uwzględniliśmy Wszystkie kody wygasły w grze Honkai: Star Rail W poniższej tabeli wraz z ich bonusami i datą wygaśnięcia:

READ  Deweloper Outriders twierdzi, że firma Square Enix nie uiściła jeszcze opłat licencyjnych • Eurogamer.net
Wygasły kod nagroda Dzień upłynął
HSRGRANDOPEN1 x100 Doskonałego Jadeitu i 50 000 kredytów 30 kwietnia 2023 r
HSRGRANDOPEN2 x100 gwiezdnego jadeitu i x5 Przewodnik podróżnika 30 kwietnia 2023 r
HSRGRANDOPEN3 x100 Doskonałego Jadeitu i x4 Rafinowanego Eteru 30 kwietnia 2023 r

Ciesz się darmowymi nagrodami Star Rail!