Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kiedy Forgotten Love lub Znachor będą dostępne w serwisie Netflix?  Data premiery, godzina, fabuła i nie tylko

Kiedy Forgotten Love lub Znachor będą dostępne w serwisie Netflix? Data premiery, godzina, fabuła i nie tylko

Netflixa Zapomniana miłośćna podstawie klasycznej powieści polskiego autora Tadeusza Dołęgi-Mostowicza Znaczenie (Kwak), pojawia się w tej usłudze przesyłania strumieniowego środa, 27 września 2023 r., godz. 3:00 czasu wschodniego (czas wstępny). Nadchodzący film to najnowsza adaptacja kultowego filmu i ponadczasowe arcydzieło, które na przestrzeni lat doczekało się wielu przeróbek.

Film budzi emocje i emocje Opowiada historię cenionego chirurga, profesora Rafała Wilczora, który w wyniku obrażeń odniesionych podczas napadu najpierw stracił rodzinę, a potem pamięć. Obrażenia te spowodowały, że Rafał cierpiał na amnezję. Wreszcie chirurg po latach spotyka się z córką, z którą był w separacji, która nie zna jego prawdziwej tożsamości.

Wyprodukowany przez Magdalenę Szodkovic, Zapomniana miłość Jest to pierwszy film fabularny w reżyserii Michała Gazdy, w którym w rolach głównych występują Leszek Lichota i Maria Kowalska. Marcin Baziński Scenariuszem zajmuje się Mariusz Kuczewski, za zdjęcia odpowiada Tomasz Augustinek.


Netflixa Zapomniana miłość Opowiada historię rodziny profesora Rafała Wilczora

Premiera serialu zaplanowana jest na środę na Netfliksie. Zapomniana miłość To kolejny remake słynnego filmu, opowiadający tę samą bolesną historię warszawskiego chirurga, profesora Rafała Wilczora, niezwykle popularnego i cenionego za swoje umiejętności. Rafał jest bogaty, przystojny, odnoszący sukcesy i szczęśliwy, dopóki pewnego dnia nie wraca do domu i nie zdaje sobie sprawy, że jego rodziny już nie ma.

Rafał podejmuje desperacki krok, próbuje ukoić swoje smutki pijąc alkohol w barze i bezmyślnie kradnie większość swojego majątku. W rezultacie zostaje okradziony i wyrzucony z własnego samochodu. W wyniku wypadku doznał poważnego i bolesnego urazu głowy, w wyniku którego nastąpiła utrata pamięci.

Po tych niefortunnych wydarzeniach Raval, który nie ma pojęcia o swojej prawdziwej tożsamości, wyrusza w nową podróż jako pozbawiony dachu nad głową bezdomny. Nazywa się Anthony Kosiba i pracuje w fabryce.

READ  Jaka jest sytuacja z Covid-19 i ograniczeniami podróżowania w innych krajach UE?

Ale Anthony w jakiś sposób pamięta swoje umiejętności chirurga, mimo że nie wiedział nic o swojej przeszłości sprzed kontuzji. Pierwszy przypadek ma miejsce, gdy naprawia kości kalekiego chłopca, którego kości zostały złamane.

Następuje wiele cudownych uzdrowień i choć żyje jako Anthony, po latach ponownie spotyka się ze swoją córką, z którą był w separacji, która również nie ma pojęcia, kim naprawdę jest. Ostatecznie postawiono mu zarzuty kradzieży i wykonywania zawodu lekarza bez zezwolenia.

Sprawa Antoniego cieszy się dużym zainteresowaniem w związku z wybuchem w całej Polsce w okresie międzywojennym powstania przeciwko ludowym lekarzom i szarlatanom, którzy źle traktują pacjentów lub uniemożliwiają im skorzystanie z pomocy lekarskiej.

Podczas jednego z takich przemówień na sali sądowej jeden z jego kolegów rozpoznał Anthony’ego, znanego również jako profesor Raval, który do tej pory uważał, że chirurg nie żyje lub zaginął. Wtedy kolega szczerze oświadcza:

„Szanowni Państwo, Wysoki Sądzie, to jest profesor Rafael Wilczor.”

Zapomniana miłość Lub Zanashar To chwytająca za serce opowieść o drugich szansach oraz potędze miłości i odkupienia. Film bada także koncepcję, że to, co ma być, zawsze takie będzie, niezależnie od niezliczonych przeszkód, które staną na jego drodze. Rafał i jego córka w końcu spotykają się po latach separacji.

Oficjalne streszczenie, według IMDb, brzmi:

„Profesor Wilczor, opuszczony przez żonę i ukochaną córkę, szuka zapomnienia w alkoholu. Poważnie ranny w głowę podczas bójki w podmiejskim barze, traci pamięć”.

Poza Leszkiem Leszotą i Marią Kowalską w obsadzie pozostali Ignacy Liss, Anna Szymańczyk, Mirosław Haniszewski, Mikołaj Grabowski, Isabella Cunha, Paweł Tomaszewski, Małogorzata Mikołajczak, I Łukasz Szczepanowski.


Zapomniana miłość Film będzie można oglądać w serwisie Netflix od 27 września.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

READ  Najlepszy serial telewizyjny science fiction na Netflix