Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kanadyjski faworyt 54-40, Kim Mitchell tytuł Aurora Ribfest

Mnóstwo zespołów hołdowych, lokalnych talentów, sprzedawców żywności i oczywiście Żniwiarzy jest wystawianych na Festiwalu Żywności w dniach 26-28 sierpnia.

Postawili Kanadyjczyków na nogi ciosami typu jestem niewidomy A latarnie ogrodowe Teraz 54-40 i Kim Mitchell są gotowi do zaprezentowania swojego charakterystycznego wokalu Aurorze jako lider tegorocznego Ribfest.

Nagłówki na 2022 r. zostały ogłoszone w zeszłym tygodniu na imprezach w ogrodzie.

Ribfest odbywa się w Machell Park od piątku 26 sierpnia do niedzieli 28 sierpnia.

54-40 wyjdzie na scenę w piątek o 21:00, a Mitchell wystąpi w sobotę 27 sierpnia o 21:00.

„To świetny początek prawdziwego weekendu Ribfest” – mówi Shelley Ware, koordynatorka wydarzeń specjalnych w Aurora Town, która mówi, że ma miłe wspomnienia z słuchania 54-40 podczas Tygodnia Mróz w 1994 roku. Klejnot w historii muzyki kanadyjskiej. To bardzo skromne, gdy spojrzysz na 54-40 i odkryjesz, że mają cztery platynowe albumy i jeden złoty album w Kanadzie, co jest naprawdę wspaniałym wkładem”.

Możliwość zarezerwowania Kim Mitchell na sobotni występ również przyniosła organizatorom ulgę. Mitchell miał podpisać kontrakt na tytuł Ribfest w 2020 roku, ale oczywiście na drodze stanął szczyt globalnej pandemii.

„To naprawdę satysfakcjonujące, że umożliwiliśmy to w tym roku; pamiętam, że uczyłem się jeździć, kiedy słuchałeś radia lub kasety, a ja nauczyłem się jeździć, gdy Mitchell pracował, a teraz jestem na 16. Ribfest, aby móc zobaczyć go na żywo po raz pierwszy” – mówi Weir, który dokłada wszelkich starań, aby firma odzwierciedlała lokalne kanadyjskie talenty.

„Podobnie jak kanadyjscy aktorzy, kanadyjscy muzycy wnieśli światowy wkład w przemysł w Ameryce Północnej i poza nią, co jest słuszne, jeśli chodzi o to, jak zdecydujemy się wspierać naszych artystów. Kiedy spojrzysz na kombinację tych dwóch punkty wiodące, co jest zabawne dla nas i dla całego wydarzenia – 54-40 To pięcioosobowy zespół i razem z Kim Mitchellem możemy świętować jako solista. Jego kariera się załamała i to jest dobra równowaga.”

READ  Musisz jak najszybciej zagrać w najdziwniejszą starą grę sportową na Nintendo Switch

Od czasu ogłoszenia nagłówków w zeszłym tygodniu, Ware twierdzi, że recenzje przekroczyły ich oczekiwania – i były pozytywne od wielu grup wiekowych, a wielu z nich powraca, aby odwiedzić katalogi swoich artystów muzycznych, aby znaleźć znane i nieznane utwory.

Pozostali artyści biorący udział w Ribfest Playbest są dziełem: A Tribute to the Barenaked Ladies, 26 sierpnia o 17:30; Fleetwood Knicks i Praktycznie My Home Entertainment otwierają się w sobotę 27 sierpnia w południe, następnie The Beresfords o 2.45, a następnie Tangent o 17:30; I Ribfest zamyka się 28 sierpnia 2021 Aurora Teen Idol Ysabel Cattle o 12.45, Teen Idol Olivia Varma w 2022 o 13.45, From the Hip o 14.45 i Fiddlestix o 17.15

„Niektórzy ludzie mogą rozpoznać zespoły, inni mogą nie, ale każdy zespół występujący w ten weekend został specjalnie wybrany, sprawdzony i sprawdzony, a każdy zespół będzie grał na najwyższym poziomie” – mówi Ware. „Niezależnie od tego, czy to nagłówki naprawdę cię napędzają i motywują do przybycia na Ribfest, rzucam ci również wyzwanie, abyś dołączył do jednego z innych zespołów i przedziałów czasowych. Na pewno nie będziesz rozczarowany”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tegorocznego Ribfest, w tym godzin otwarcia, sprzedawców żywności i „wielokątów”, odwiedź aurora.ca/ribfest.

Brooke Weir jest finansowaną przez władze federalną dziennikarką Local Journalism Initiative w The Auroran