Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Joe Biden mówi, że wariant Omicron Covid to „powód do niepokoju, a nie panika” – na żywo | Wiadomości z USA

Rand Paul, senator z Kentucky, ma publiczne starcie Z Antoniego Faucia O badaniach wirusów przeprowadzonych przed pandemią. Ted CruzD. z Teksasu powiedział, że Fauci powinien zostać postawiony w stan oskarżenia w związku z postępowaniem z odpowiedzią Covida.

„Tak”, Fauci powiedział CBS w swoim niedzielnym wywiadzie. “Powinnam się z tego śmiać. Czy powinienem zostać oskarżony? Co się stało 6 stycznia, senatorze?”

Cruz był jednym z republikanów, którzy głosowali za zawetowaniem wyników kolegium wyborczego w kluczowych stanach, nawet po wzroście zwolenników Trumpa Śmiertelny atak na Kapitol Stanów Zjednoczonych.

Zapytany, czy zrobiono z niego kozła ofiarnego za niepowodzenia Trumpa w erze Covida, Fauci powiedział: „Oczywiście, musisz spać, żeby nawet o tym nie myśleć… w porządku, wykonam swoją pracę i zrobię to”. idź ratować życie, a będą kłamać.”

Fauci powiedział, że uprawianie polityki z jego rolą w odpowiedzi Covida było „niesamowicie złe, ponieważ chcę tylko ratować ludzkie życie. To właśnie robiłem przez ostatnie 50 lat…

“To znaczy, każdy, kto na to patrzy, doskonale zdaje sobie sprawę, że jest w tym wyraźny antynaukowy posmak. Więc jeśli wstaną i skrytykują naukę, nikt nie będzie wiedział, o czym mówi. Ale jeśli wstaną i naprawdę celują kulami w Tony’ego Fosseya, cóż, ludzie mogą rozpoznać, że ktoś tam jest. Jest twarz, głos, który możesz rozpoznać, widzisz w telewizji.

„Więc łatwo jest ich krytykować, ale oni naprawdę krytykują naukę, ponieważ reprezentuję naukę. To jest niebezpieczne. Dla mnie jest to bardziej niebezpieczne niż rzucanie we mnie żurawiami i strzałami”.

„Nie będę tu na zawsze, ale nauka pozostanie tu na zawsze. A jeśli szkodzisz nauce, robisz coś bardzo szkodliwego dla społeczeństwa długo po mojej odejściu. To mnie martwi”.

Oto nagranie pamiętnej wymiany zdań między Pawłem i Faucim z lipcowego przesłuchania w Senacie:


Fauci do Randa Paula: „Nie wiesz, o czym mówisz” – WIDEO
READ  Palestyńczycy w Gazie opowiadają o „okrutnych” okrucieństwach izraelskich strajków | Wiadomości ze Strefy Gazy