Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jedna osoba zginęła w pożarze domu w Polsce  Wiadomości, sport, praca

Jedna osoba zginęła w pożarze domu w Polsce Wiadomości, sport, praca

POLSKA TOWNSHIP — Jedna osoba zginęła w poniedziałkowej eksplozji o poranku, która zamieniła się w piekło w domu przy 4100 Ariel Road.

Andy Ellinger, urzędnik ds. informacji publicznej w biurze marszałkowskim stanowej straży pożarnej, ujawnił śmierć w e-mailu późnym wieczorem, ale powiedział, że biuro koronera hrabstwa Mahoning przekaże wszelkie informacje na temat ofiary.

„Dokładna przyczyna pożaru nie jest obecnie ustalona” – powiedział Ellinger.

Dodał, że biuro marszałka straży pożarnej, które prowadzi dochodzenie w sprawie eksplozji i pożaru, nie może ujawnić żadnych dalszych szczegółów.

Okręg Połączonej Straży Pożarnej Western Reserve, który świadczy usługi gaśnicze i ratownictwa medycznego na rzecz Miasta Polski i Polski, nie odpowiadał w poniedziałek na telefony z prośbą o informacje na temat eksplozji i pożaru.

Seth Meredith, który mieszka obok domu, w którym wybuchł, powiedział, że tuż przed 6 rano usłyszał „huk” po eksplozji, a następnie „wyjrzał przez okno i zobaczył płomienie” sięgające wierzchołków drzew. Pomiędzy domem, w którym mieszka, a domem, który eksplodował. Meredith powiedziała, że ​​dom był wynajęty.

Teren, na którym znajduje się dom, położony jest przy nieco wiejskiej drodze w południowej części Polski, w gminie niedaleko miejscowości Springfield.

Na miejscu byli przedstawiciele Dominion East Ohio Gas, a także dwie osoby z firmy zajmującej się kremacją zwierząt domowych Becker’s Angels Rest w Struthers, które przyniosły z domu dwie kołyski z białymi workami i załadowały je do ciężarówki. Ze zgłoszenia wynikało, że na miejscu zginęły także dwa psy.

Na miejscu byli strażacy z Okręgu Połączonej Straży Pożarnej Western Reserve, a także co najmniej jeden śledczy z biura marszałka straży pożarnej.

Około godziny 9:30 z domu nadal wydobywał się niewielki dym, wydobywający się zza dużych krzaków zasłaniających widok, ale było jasne, że został poważnie uszkodzony.

READ  Książę William dziękuje Polsce za hojność dla Ukraińców | wiadomości ze świata

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej