Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Janus Live przedstawia Ambasadora Polski |  Sztuka i Rozrywka

Janus Live przedstawia Ambasadora Polski | Sztuka i Rozrywka

ulica. PETERSBURG – Ambasador RP da koncert w sobotę, 8 kwietnia w Janus Live, 200 First Avenue N, St. Petersburg.

Bramy otwierają się o godzinie 19:00. Bilety kosztują 26 dolarów w przedsprzedaży i 35 dolarów przy wejściu. Zadzwoń pod numer 727-565-0550 lub odwiedź www.jannuslive.com.

Tajemniczy mężczyzna o wielu kapeluszach, Ambasador RP błyszczy nie tylko w swoim charakterystycznym garniturze, tworząc celowo wysublimowane dzieła sztuki i animowane safari w dźwiękach Technicoloru. Początkowo Ambasador RP był eksperymentem, projektem pasji, w którym powołano do życia sztukę dźwiękową Davida Sugalskiego. Pierwszą publiczność zdobył wspierając prymitywne cyfrowe stacje radiowe. Dziś TPA jest jednym z wiodących w kraju artystów łączących muzykę na żywo i EDM, z milionami słuchaczy na całym świecie.

Od 2006 roku Ambasador Polski wydał docenione przez krytyków pełnometrażowe albumy w Jumpsuit Records, a także zaskakującą liczbę projektów pobocznych i współpracy międzyformatowej. Jednocześnie pomogło rozpocząć karierę wielu artystom reprezentującym różnorodne obszary geograficzne i gatunkowe. TPA wciąż rozwija skrzydła współpracując z eklektycznymi muzykami z całego świata, m.in. Matisyahu, Nettie Scott, Zion Eye, The Grouch, Mr. Leaf i dziesiątkami innych. Jest połową popularnego folktronicznego projektu Wildlight, duetu, w którym współpracuje z eteryczną piosenkarką Aylą Nerio.

Bogaty dorobek Ambasadora RP obejmuje wiele stylów, od soulowego world house po funk w średnim tempie, a także zachodnioafrykańską perkusję, zmysłowe melodie kirtanowe i psychodeliczne solówki na saksofonie. TPA wykorzystuje na scenie żywe trąbki, instrumenty klawiszowe, gitary, skrzypce i mnóstwo utalentowanych instrumentalistów. „The Jumpsuited One” gościł w takich kultowych miejscach, jak amfiteatr Red Rocks w Morrison w Kolorado i słynne zgromadzenie kontrkulturowe Oregon Country Fair. Suwannee Hulaween, Electric Forest, Envision Festival, Lightning in a Bottle i inne krajowe festiwale wielokrotnie zapraszały TPA na przestrzeni lat.