Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jak zdobyć spadochron Escapist i ekran wczytywania Impossible Escape Fortnite LTM

Impossible Escape LTM jest transmitowane na żywo z dwoma różnymi nagrodami kosmetycznymi Fortnite. Oto jak zdobyć darmowy spadochron i ekran pobierania.

Epic Games wydało swoją najnowszą dużą aktualizację Fortnite, wersję 16.40, we wtorek w zeszłym tygodniu. Podobnie jak w przypadku każdej większej aktualizacji, podczas przestoju osoby wydobywające dane wyciekły nowe pliki, które zostały dodane. Wyciekły nie tylko zwykłe cotygodniowe sprawunki i kosmetyki, ale także nowy LTM.

LTM wyciekło jako „świt” z dwoma różnymi trybami gry, PVP i PVE. Opis LTM wyciekł wraz z darmowymi kosmetykami, które będą dostępne. LTM wszedł do użytku dzisiaj o 14:00 GMT, ale nazywa się „Impossible Escape”.

Fortnite Impossible Escape

Dostępne są dwa wyciekające tryby PvP i PvE, z których każdy oferuje inny bonus. Epic Games opublikowało post na blogu ze zwiastunem gry Impossible Escape LTM. Oto, co musisz wiedzieć.

Fortnite Impossible Escape LTM

Impossible Escape Fortnite LTM zaczyna się od przebudzenia Cię samotnego i nieuzbrojonego na wybrzeżu wyspy, nie pamiętając, jak się tam dostałeś. Będziesz musiał poszukać broni i amunicji, zanim zapadnie noc. Po drodze musisz szukać części wraz z paliwem, aby naprawić i użyć helikoptera, który rozbił się na środku wyspy.

Jeśli prześlesz zespół, zostaniesz oddzielony od gry i będziesz musiał szukać ich lub innych graczy, aby utworzyć nowy zespół. W PvE Impossible Escape LTM gracze nie będą mogli zadawać sobie obrażeń, ale będą mogli to zrobić w nowej wersji LTM PvP.

Niemożliwa ucieczka ltm

Jak odblokować spadochron Escapist w Fortnite

Bonusem do wersji PvP Impossible Escape jest parasol Escapist. Opis spadochronu to „Wygrałeś tę podróż”. Aby zdobyć spadochron Escapist Fortnite, musisz wygrać mecz. Aby wygrać mecz, musisz znaleźć części do helikoptera, paliwo i wystartować przed wszystkimi innymi.

Oto jak wygląda spadochron Escapist Fortnite:

READ  River City Girls 2 ma nową datę premiery w Ameryce Północnej i Europie
Escapist Fortnite Parachute

Aby wyświetlić ekran wczytywania niemożliwych kursów, musisz wygrać swoją kopię LTM PvE. Obaj mają ten sam cel, aby wygrać, jedyną różnicą są obrażenia zadane innym graczom w PvP. Zaktualizujemy to wszelkimi wskazówkami, jak najłatwiej wygrać Impossible Escape.

Ekran ładowania Fortnite niemożliwe szanse na wygraną