Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Jak uzyskać wizę indyjską dla obywateli Irlandii, Brazylii, Polski i Danii

komunikat prasowy

Opublikowano 15 marca 2023 r

Wiza indyjska dla obywateli Irlandii

Obywatele Irlandii, jak również 166 obywateli innych narodowości, są zobowiązani do ubiegania się o indyjską e-Visę przed podróżą do Indii. Obywatele Irlandii, podobnie jak wiele innych narodowości, muszą ubiegać się o wizę indyjską dla obywateli Irlandii przed podróżą do Indii w celach turystycznych, biznesowych lub medycznych. Irlandzka wiza obywatelska jest dostępna jako internetowy formularz wniosku rządu Indii od 2014 roku. Obecnie istnieją 3 główne kategorie e-wiz, w zależności od celu wizyty. Indyjska wiza turystyczna dla obywateli Irlandii jest ważna przez rok. Posiadacze tej wizy mogą wjechać dwukrotnie na okres 90 dni w okresie jej ważności. Podczas gdy indyjska wiza biznesowa dla obywateli Irlandii jest ważna przez jeden rok, umożliwia ona dwa wjazdy i pozwala na dłuższe kolejne pobyty do 180 dni na raz. Ubieganie się o indyjską wizę medyczną dla obywateli Irlandii umożliwia jej posiadaczom ważność 60 dni liczonych od daty wjazdu. Przez cały okres ważności pasażerowie mogą skorzystać z opcji potrójnego wjazdu. Jednak od czasu uruchomienia indyjskiej e-Visy w 2014 r. proces ten stał się łatwy i szybki, a wnioskodawcy nie potrzebują więcej niż 15 minut na wypełnienie prostego formularza wniosku online. Rozpatrzenie wniosku nie trwa dłużej niż 2-4 dni robocze.

Dokumenty wymagane dla obywateli Irlandii

 • Ważny paszport z co najmniej sześciomiesięcznym okresem ważności od planowanej daty przyjazdu
 • Wyraźna strona biograficzna zeskanowana z paszportu zawierająca dane osobowe (data urodzenia, imię i nazwisko, data ważności, narodowość) oraz zdjęcie
 • Ostatnie zdjęcie przodu z białym tłem
 • Możesz użyć karty kredytowej lub debetowej, aby uiścić opłatę wizową
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.

Wiza indyjska dla obywateli Brazylii

Wiza indyjska dla obywateli Brazylii jest dostępna jako internetowy formularz wniosku rządu Indii od 2014 r. Od listopada 2014 r. rząd Indii podjął działania mające na celu ułatwienie wjazdu turystom, biznesmenom lub osobom poszukującym krótkoterminowej pomocy medycznej. Obecnie ponad 150 krajów, w tym Brazylia, kwalifikuje się do otrzymania e-Visy do Indii. Wycieczka do Indii znajduje się na liście życzeń wielu osób, a obywatele Brazylii mogą osiągnąć ten cel, łatwo ubiegając się o indyjską e-Visę online. E-Visa do Indii to oficjalny dokument, który umożliwia obywatelom Brazylii wjazd i podróżowanie po kraju. Zezwolenie to jest również znane jako indyjska elektroniczna przepustka podróżna, która może być również wydawana osobom odwiedzającym przyjaciół i rodzinę. W ten sposób podróżni nie będą musieli ponosić kosztów podróży do ambasad ani pokonywać wielu przeszkód w celu uzyskania wizy. Wiza jest ważna przez rok od daty przyjazdu. Jeśli Brazylijczycy ubiegają się o wizę e-turystyczną, czas nieprzerwanego pobytu w kraju nie może przekroczyć 90 dni. Wiza e-biznesowa: Ten rodzaj e-wizy umożliwia Brazylijczykom podróżowanie do Indii w celach zawodowych lub biznesowych. Możesz przebywać w Indiach do 365 dni od daty zatwierdzenia ETA i wjeżdżać do Indii tyle razy, ile chcesz, ale nie możesz przebywać dłużej niż 180 dni w czasie jednej wizyty. Elektroniczna wiza asystenta lekarza i lekarza: Brazylijczycy, którzy potrzebują leczenia lub towarzyszący pacjentom leczonym w Indiach, mogą ubiegać się online o asystenta lekarza i elektroniczną wizę medyczną. Ten rodzaj e-Visy pozwala na pobyt w Indiach do 60 dni od daty przyjazdu i umożliwia wjazd do kraju łącznie trzy razy. Brazylijczycy podróżujący do Indii z Brazylii muszą ubiegać się o indyjską e-Visę co najmniej cztery dni kalendarzowe przed przewidywaną datą przyjazdu i mogą ubiegać się o nią z maksymalnie 120-dniowym wyprzedzeniem. Cały proces może zająć do piętnastu minut, w tym przesłanie prawidłowych dokumentów i uiszczenie opłaty za wniosek o e-wizę.

READ  Polski parlament uchwala ustawę zezwalającą na przeprowadzenie referendum w dniu wyborów

Dokumenty wymagane dla obywateli Brazylii

 • Paszport ważny przez co najmniej sześć miesięcy w momencie składania wniosku
 • Wymagany jest bilet powrotny oraz środki wystarczające na utrzymanie na czas podróży
 • Ostatnie zdjęcie przodu z białym tłem.
 • Skan strony paszportu zawierającej dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, narodowość, data urodzenia, data ważności i inne ważne dane osobowe
 • Metody płatności – Możesz użyć karty kredytowej lub debetowej, a ponieważ PayPal stał się tak popularny, możesz również z niego korzystać.

Wiza indyjska dla obywateli duńskich

Wizyta w Indiach jest niesamowitym przeżyciem, ponieważ istnieje tak wiele krajobrazów i smaków do odkrycia. Od parków narodowych, przez dzikie safari, białe piaszczyste plaże i mistyczne miejsca kultu religijnego po liczne autentyczne festiwale, rozległe świątynie, jaskinie, forty i rzeźby, Indie oferują mnóstwo opcji na niezapomnianą wycieczkę. W 2014 roku rząd Indii wprowadził system Elektronicznej Autoryzacji Podróży, który jest obecnie dostępny dla obywateli 166 krajów na całym świecie. Indyjska e-Visa to dokument wydawany przez rząd Indii w celu umożliwienia niektórym obywatelom przekraczania granic. Wiza indyjska dla obywateli Danii jest dostępna jako internetowy formularz wniosku rządu Indii od 2014 r. Wszyscy cudzoziemcy podróżujący do Indii są zobowiązani do ubiegania się o wizę indyjską, chyba że posiadają paszport dyplomatyczny lub inny dokument podróży, który może ich zwolnić z obowiązku wizowego ubieganie się o e-wizę Wizyta państwowa w Indiach. Duńscy podróżni mogą ubiegać się o jeden z kilku rodzajów indyjskich e-wiz, z których każdy jest dostosowany do konkretnych potrzeb podróżnego. Możesz złożyć wniosek w dowolnym momencie, jeśli podróżujesz w celach turystycznych, biznesowych lub medycznych. Dla turystów, którzy chcą zobaczyć się z rodziną lub zwiedzić zabytki, turystyczna e-Visa pozwala na pobyt w kraju do 30 dni i zapewnia jednorazowy wjazd. Dla osób podróżujących służbowo wiza e-Business umożliwia pobyt w Indiach do 180 dni i umożliwia wielokrotny wjazd. A dla każdego, kto szuka leczenia w Indiach, e-Visa medyczna oferuje 60-dniowy pobyt do 3 razy dla obywateli Danii. Ten nowy system umożliwia obywatelom tych krajów uzyskanie indyjskiej e-Visy przez Internet bez konieczności udawania się do lokalnej ambasady lub konsulatu Indii.

READ  Jak blokada polskiej granicy wpłynęła na międzynarodowy transport ciężarowy?

Dokumenty wymagane dla obywateli Danii

 • Paszport – Nie będziesz miał problemów z uzyskaniem paszportu, a jeśli już go masz, upewnij się, że jest on nadal ważny. Dla pewności spójrz na datę ważności.
 • Zdjęcie cyfrowe — zaleca się, aby zdjęcie było aktualne. Gesty twarzy są niedozwolone, a tło musi być białe.
 • Pełny skan paszportu na stronie informacyjnej
 • Płatność – Możesz skorzystać z wielu metod płatności. Oprócz korzystania z karty kredytowej lub debetowej PayPal jest również akceptowany, ponieważ jest teraz bardzo popularny.
 • Kopia wizytówki i zaproszenia — ten wymóg dotyczy osób, które chcą wyjechać do Indii w celach biznesowych i muszą ubiegać się o biznesową e-wizę do Indii.
 • Pismo ze szpitala w Indiach — dotyczy osób, które ubiegają się o e-Visę medyczną do Indii.

Wiza indyjska dla obywateli polskich

Rząd Indii podjął kroki, aby ułatwić ludziom podróżowanie do kraju w celach turystycznych. Jednym z takich środków jest wprowadzenie elektronicznych przepustek podróżnych, które pozwolą podróżnym ze 169 krajów na całym świecie uzyskać wizy z całego świata, aby odwiedzić kraj za pomocą indyjskiej e-Visy. Wizy indyjskie dla obywateli polskich są dostępne jako internetowy formularz wniosku rządu Indii od 2014 r. Istnieją różne rodzaje indyjskich e-wiz, o które obywatele polscy mogą ubiegać się w celu odwiedzenia Indii w określonych celach: dla przyjemności, w celach biznesowych lub medycznych. Turystyczna eVisa – używana, gdy chcesz wjechać do Indii w celach turystycznych lub turystycznych. Ten typ pozwala na pobyt w Indiach do 30 dni z jednym wjazdem. Wiza e-biznesowa – jest używana, gdy angażujesz się w jakąkolwiek działalność biznesową lub handlową w Indiach. Ten typ pozwala na pobyt w Indiach do jednego roku (365 dni) i wielokrotne przyjazdy i wyjazdy, przy czym każdy pobyt nie przekracza 180 dni. Elektroniczna wiza medyczna – jeśli chcesz podróżować do Indii w celu leczenia, w tym fizjoterapii jogi, możesz wybrać ten rodzaj e-wizy, ponieważ pozwala ona na pobyt do 60 dni, a co najważniejsze, możesz wjechać i wyjechać trzykrotnie z góry. Ta wiza do Indii pozwala podróżnym z Polski i innych krajów na krótki pobyt w Indiach. Proces ubiegania się o e-wizę do Indii jest łatwy, ponieważ odbywa się całkowicie online. Innymi słowy, podróżni oszczędzają sobie podróży do lokalnej ambasady lub konsulatu w celu ubiegania się o wizę indyjską.

READ  Najnowsze wiadomości i aktualizacje na żywo

Wymagania dotyczące e-wizy do Indii dla obywateli polskich

 • Posiadanie paszportu ważnego przez co najmniej 6 miesięcy od daty przybycia podróżnego do Indii
 • Obecność co najmniej dwóch pustych stron w paszporcie, na których można umieścić stemple wjazdu i wyjazdu
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.
 • Możesz użyć PayPal lub karty debetowej/kredytowej, aby móc uiścić opłatę wizową.
 • Podczas ubiegania się o e-Visę podróżni muszą również posiadać bilet powrotny lub bilet na dalszą podróż
 • Posiadacze paszportów dyplomatycznych i międzynarodowych dokumentów podróży nie mogą ubiegać się o wizę elektroniczną do Indii

Pilna wiza do Indii

Awaryjna e-Visa do Indii działa szybciej niż zwykła e-Visa, ponieważ skraca czas przetwarzania wniosków wizowych. Awaryjna e-Visa do Indii lub pilna e-Visa do Indii to wyjątkowa metoda, z której każdy może skorzystać, aby dotrzeć do Indii, aby poradzić sobie z nieoczekiwanymi zdarzeniami, incydentami lub problemami. Osoby spoza Indii, które chcą pilnie wjechać do kraju, mogą ubiegać się o pilną wizę indyjską e-India, zwaną inaczej pilną awaryjną wizą indyjską. Wiza jest również nazywana indyjską wizą awaryjną. Np. śmierć w rodzinie, problemy zdrowotne, małżeńskie czy prawne. Ta funkcja jest dozwolona dla osób, które ubiegają się o wizę podróżną, wizę turystyczną, wizę biznesową, wizę medyczną, wizę asystenta lekarza lub wizę konferencyjną. Pilna wiza indyjska (eVisa India for Pilne) jest wydawana cudzoziemcom, którzy muszą przyjechać do Indii z powodu kryzysu. E-Visa awaryjna jest dostępna w rzeczywistych przypadkach nagłych i nieoczekiwanych sytuacji awaryjnych, takich jak: Nawet jeśli nie mieszkasz w Indiach i musisz przyjechać w nagłym wypadku lub z pilnego powodu, takiego jak choroba bliskiej osoby, możesz ubiegać się o pilną wizę turystyczną, aby wjechać Indie. Wiza jest zazwyczaj wydawana w ciągu 1 do 3 dni.

Wymagania dotyczące ubiegania się o awaryjną wizę indyjską

 • Ważny paszport z co najmniej sześciomiesięcznym okresem ważności od planowanej daty przyjazdu.
 • Pełną zeskanowaną kopię paszportu
 • Twój paszport musi zawierać co najmniej dwie puste strony i kopię pierwszej strony
 • Należy przedłożyć aktualne kolorowe zdjęcie paszportowe
 • Możesz użyć karty kredytowej lub debetowej, aby uiścić opłatę wizową
 • Ważny adres e-mail, aby otrzymać e-Visę w swojej skrzynce odbiorczej.

Połączenie z mediami
Nazwa firmy: Indyjska EVISA
osoba kontaktowa: Mukesh Sharma Caitlin
e-mail: Wyślij e-mail
telefon: +880 31-652225
Tytuł:2293/A Zakir Hussain Road, Chattogram
naród: Bangladesz
strona internetowa: www.indiavisa-online.org/bn/visa/