Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Hack owijania bagażu, aby „oszczędzić miejsce” i uniknąć nieoczekiwanych opłat za lot – „fajny” |  Wiadomości podróżnicze |  Podróż

Hack owijania bagażu, aby „oszczędzić miejsce” i uniknąć nieoczekiwanych opłat za lot – „fajny” | Wiadomości podróżnicze | Podróż

Złożenie wszystkiego, czego potrzebujesz na wakacje, przy jednoczesnym przestrzeganiu ograniczeń dotyczących bagażu lotniczego, może być trudne, zwłaszcza jeśli podróżujesz z rodziną. Jednak jeden wirusowy hack TikTok podniósł pokrywę w łatwy sposób na „zaoszczędzenie miejsca”, „utrzymanie porządku w torbie podróżnej”, a nawet zapobieżenie przeciążeniu.

Zaleca układanie strojów w stosy, składanie ich, a następnie umieszczanie każdego z nich w osobnej torbie Ziploc.

Następnie po prostu usiądź na torbie, aby wypchnąć całe powietrze przed zamknięciem. Jest to bardzo podobne do worka próżniowego, kondensując przestrzeń zajmowaną przez elementy.

@muddlethroughmummy kontynuował: „Możesz wtedy użyć narzędzia Sharpie, aby napisać, co jest w środku.

„Oszczędza miejsce, utrzymuje porządek w torbie i nawet mój mąż będzie mógł wszystko znaleźć.”

SkyParkSecure powiedział: „Ta wskazówka jest świetna do planowania ubrań z wyprzedzeniem i oznacza, że ​​nie będziesz pakować niepotrzebnych ubrań, których nie będziesz nosić.

Dodatkowo jest to świetny sposób na zaoszczędzenie miejsca w bagażu.

„Umieszczenie metki na każdej torbie oznacza również, że możesz wyjąć ubrania, kiedy tylko ich potrzebujesz”.

Torebki strunowe mogą być również używane przez cały lot do oddzielania brudnych i czystych ubrań, co jest sztuczką, której używają niektórzy stewardessy.

Wcześniej anonimowa stewardesa na forum Reddit pod nazwą Tommygunz007 wyjaśniła: „Poszedłem i kupiłem gigantyczne torby Ziploc.

„Świetnie nadaje się do odkładania brudnych, śmierdzących ubrań, a także czystych ubrań, aby wszystkie twoje rzeczy były oddzielne”.

READ  Niesamowity „pierścień Einsteina” został zauważony przez teleskop Hubble'a 3,4 miliarda lat świetlnych od Ziemi