Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gwiazda Supermana, Henry Cavill, zagra główną rolę w wznowieniu klasycznego filmu o podróżach w czasie z 1986 roku, Highlander

Gwiazda Supermana, Henry Cavill, zagra główną rolę w wznowieniu klasycznego filmu o podróżach w czasie z 1986 roku, Highlander

Gwiazda Supermana, Henry Cavill, zagra w nowej odsłonie Highlandera, gdy popularna seria powróci na ekrany.

Od 2008 roku krążyły pogłoski o remake’u oryginalnego filmu, a reżyser Chad Stalheski potwierdził, że prace nad filmem wciąż trwają i może być początkiem dużej kontynuacji.

Mówiąc w wywiadzie dla Wesoły, smutny podcast W poniedziałek powiedział, że nadchodzi nowy film, który może oznaczać wielkie rzeczy dla brytyjskiego aktora.

Mówiąc o nadchodzącym filmie, powiedział: Myślę, że mamy już kilka bardzo dobrych elementów. Sztuka polega na tym, że jeśli masz motto: „Może być tylko jedna osoba”, nie możesz zabić wszystkich za pierwszym razem.

Seria Highlander rozpoczęła się w 1986 roku filmem fantasy z Christopherem Lambertem w roli głównej, a następnie była kontynuowana pod koniec XX i XXI wieku dzięki serialowi telewizyjnemu.

Następny projekt: Gwiazda Supermana, Henry Cavill (40 l.), wystąpi w wznowieniu filmu Highlander z 1986 r., potwierdził reżyser w poniedziałkowym wywiadzie dla swojego podcastu Happy Sad (Henry ma zostać zastrzelony w 2022 r.).
ICONIC: Serial Highlander trwał od 1992 do 1998 roku, a Duncan MacLeod wcielił się w nieśmiertelnego, który musi żyć we współczesnym społeczeństwie, ukrywając swoją prawdziwą naturę podczas walki z innymi nieśmiertelnymi.

W sumie powstało między innymi cztery filmy, dwa seriale telewizyjne i seria oryginalnych powieści.

Plotki o remake’u krążą już od jakiegoś czasu, a w 2016 roku dołączył Chad, który jest także reżyserem serialu akcji i thrillera John Wick.

Od 2021 r. pojawiło się tylko kilka aktualizacji na temat rozwoju serii, ale teraz Chad potwierdził: „Highlander, mogę ci teraz powiedzieć… Jeśli uda nam się zebrać razem to, co mamy i wdrożyć tę funkcję, będziemy mieli pomysły całymi dniami o tym, jak stworzyć najfajniejsze postacie i zrobić z tego program.” epicka telewizja.

Myślę, że to bogaty, bogaty, bogaty, bogaty mit. Kiedy możesz wybrać dowolny okres, dowolną narodowość, dowolną kulturę, dowolną osobę i uczynić ją nieśmiertelną, a potem musisz stoczyć pojedynek i poradzić sobie z ciężarem nieśmiertelności, jest to dla mnie wspaniałe.

To był „twórczy ładunek” – dodał Stalhelski, mówiąc: „Nie chcę być tym, który to schrzani”.

W październiku ubiegłego roku Henry ogłosił, że rezygnuje z głównej roli w innej serii fantasy: Wiedźminie Netflixa i od tego czasu reżyser otwarcie mówił o swoim odejściu.

READ  Zakwestionowanie dziedzictwa „dyplomacji pingponga”, 50 lat później

Niecały miesiąc po wyemitowaniu ostatnich odcinków „Henry’ego” Marc Jobs wspomniał, że jego zdaniem skrajne wypalenie zawodowe i nieustanna etyka pracy mogą być powodem opuszczenia serialu.

40-latek wcielił się w Geralta z Rivii w pierwszych trzech sezonach hitowego serialu Netfliksa, opartego na uwielbianej serii książek polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego.

GŁÓWNA FRANCZYZA: Seria Highlander rozpoczęła się w 1986 roku filmem fantasy z Christopherem Lambertem w roli głównej, a następnie trwała do końca XX i XXI wieku serialem telewizyjnym.
Poprzednie role: Aktor zagrał Supermana w filmie DC Man of Steel w 2013 roku
Odejście Henry’ego: Niecały miesiąc po wyemitowaniu w serwisie Netflix ostatnich odcinków Wiedźmina z udziałem Henry’ego reżyser Marc Jobs wypowiedział się o jego odejściu

Jednak w październiku 2022 roku ogłoszono, że opuści serial po trzecim sezonie i zostanie zastąpiony przez Liama ​​Hemswortha.

Choć wielu spekulowało, że jego odejście było spowodowane jego krótkim powrotem w roli Supermana w zeszłorocznym filmie o Czarnym Adamie… zanim plany te zostały porzucone przez nowych szefów DC Jamesa Gunna i Petera Safrana, Jobst ma inną teorię.

Reżyser, który pełnił funkcję reżysera przez dwa odcinki pierwszego sezonu serialu, uważa, że ​​do jego odejścia przyczyniło się także skrajne wypalenie zawodowe i bezkompromisowa etyka pracy.

„No cóż, spójrz, Henry wykonał trzy sekwencje i są to dość pracochłonne przedstawienia, wiesz, są ogromne. Henry wykonuje wszystkie swoje akrobacje, nawet nie wpuści ręki, jeśli robisz to z bliska… powyżej ręki trzymającej miecz, to powinna być jego ręka.

Zwykle więc sprowadzasz sobowtóra, a Henry idzie i kręci kolejną scenę, w której jest gdzie indziej, a ty dodajesz do ręki kolejną osobę, więc nie musisz niepokoić swoich przyjaciół. Numer jeden. Henry by tego nie zrobił, przyznał Jobst, w wyniku czego rezultaty były nadzwyczajne.

Dodał: „Pracujesz z niesamowitym sportowcem, który przede wszystkim trenuje kilka godzin przed zdjęciami, 12 godzin po i wiele godzin po zdjęciach i bardzo troszczy się o swoją pracę”.