Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gracze Skyrim Anniversary Switch wydają się mieć problemy z wydajnością

Zdjęcie: Bethesda

Na początku tego tygodnia Switch otrzymał edycję rocznicową The Elder Scrolls V: Skyrim. Wygląda na to, że w końcu masz tę specjalną wersję gry na hybrydzie Nintendo niektóre Gracze mają problemy z wydajnością.

Liczba Skyrim الذكرى Rocznica Użytkownicy Switcha zgłaszają problemy z szybkością klatek — w tym zacinanie się i niską liczbę klatek na sekundę. Inni prawdopodobnie częściej doświadczają teraz awarii, a wielu wspomina, jak grali w trybie przetrwania. Oto spojrzenie na jeden z filmów, które są teraz wysadzane w powietrze na subreddicie Nintendo Switch:

Wydaje się, że ma to wpływ na graczy, którzy zainstalowali zawartość rocznicową, ponieważ według niektórych użytkowników podstawowa gra nadal jest „jedwabiście gładka”. Niektóre sugestie dotyczą ponownej instalacji, jeśli te problemy z wydajnością będą się powtarzać. Takie problemy często można naprawić lub przynajmniej poprawić za pomocą serii poprawek, więc mamy nadzieję, że Bethesda to zauważy.

Skyrim Anniversary Edition zawiera podstawową grę, dodatki (Dawnguard, Hearthfire, Dragonborn) oraz mnóstwo treści Club Creation, takich jak misje, lochy, bossowie, broń i zaklęcia. Jest też łowienie ryb.

Jeśli usłyszymy o dalszych zmianach, poinformujemy Cię.

READ  Podobno EA bada zainteresowanie fanów Dead Space 2 i 3