Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Google potwierdza potężną aktualizację Pixela 8 Pro

Google potwierdza potężną aktualizację Pixela 8 Pro

Artykuł został zaktualizowany 3 września; Artykuł pierwotnie opublikowany 2 września.

Następny ’Wykonane przez GoogleWydarzenie zostało ogłoszone cyfrowo w sklepie Pixel Store na początku tego tygodnia, bez żadnych szczegółów na temat tego, co zostanie ujawnione. Dokumenty Google opublikowane wkrótce po ogłoszeniu ujawniły więcej informacji na temat oczekiwanych telefonów Pixel 8 i Pixel 8 Pro.

Aktualizacja: 3 września: w związku z inauguracją „Made By Google” oraz debiutem smartfonów Pixel 8 i Pixel 8 Pro raporty wskazują, że Google może wstrzymać się z dostawą smartfonów z rodziny Pixel 8 w niektórych regionach z cyfrowymi produktami obsługującymi wyłącznie eSIM . Według raportów 9to5GoogleRodzina urządzeń Pixel 8 będzie dostarczana z fizycznymi kartami SIM.

Podczas gdy niektórzy producenci, zwłaszcza Apple z rodziną iPhone’a 14, oferowali eSIM tylko w USA, w innych regionach dostępne były wyłącznie modele z fizycznymi kartami SIM. Korzystanie z eSIM oznacza mniej ruchomych części i mniej otworów w obudowach urządzeń, co zwiększa trwałość smartfona. Jednak fizyczne karty SIM są wszechobecne i prędko nie znikną. Czy nowe urządzenia Pixel mogą zastosować podobną strategię podziału karty SIM? Oczywiście mogli to zrobić, ale wydaje się, że Google zdecydował się tego nie robić. Wiemy, że Google zdecydowało się na kilka wariantów z obsługą mmWave 5G i UWB i bez niej.

Szczegóły pochodzą z zawsze niezawodnego FCC. Po potwierdzeniu przez Google daty premiery 4 października amerykański organ regulacyjny opublikował listy modeli Pixel. Na liście znajduje się siedem wariantów: cztery z Pixela 8 i trzy z Pixela 8 Pro.

Różne modele wymagają różnych menu, jeśli są wyposażone w różne metody połączenia bezprzewodowego.

Dzięki czterem ofertom Pixela 8 istnieje możliwość dołączenia do telefonów mmWave 5G wraz z różnymi kombinacjami pasm LTE. Na liście Pixela 8 brakuje wsparcia Ultraszerokopasmowystandard o dużej przepustowości i krótkim zasięgu, który zaczyna pojawiać się w wysokiej klasy smartfonach i tabletach.

Jeśli chodzi o Pixela 8 Pro, prawdopodobnie przyjrzymy się międzynarodowej wersji Pixela 8 Pro oraz dwóm modelom amerykańskim z mmWave 5G i bez niej. Wszystkie trzy modele Pixela 8 Pro (w przeciwieństwie do Pixela 8) są wyposażone w technologię UWB.

Włączenie UWB do 8 Pro byłoby mile widzianym połączeniem z tabletem Pixel, który również jest wyposażony w tę technologię. Google testuje nowe oprogramowanie do udostępniania multimediów, które umożliwia użytkownikom „przerzucanie” muzyki z telefonów Pixel na tablet Pixel, płynnie przesyłając multimedia między obydwoma urządzeniami.

Jak wspomniano wcześniej, Google zorganizuje wydarzenie inaugurujące na początku października. Ponieważ certyfikacja FCC następuje blisko premiery detalicznej produktu, możemy założyć, że dwa nowe smartfony Pixel trafią do sprzedaży wkrótce po premierze.

Przeczytaj już teraz o najnowszych technologiach, które Google planuje zintegrować z telefonami Pixel 8 i Pixel 8 Pro…

spłacać Dla mnie strona internetowa.

READ  Netflix wprowadza strumieniowanie AV1 do telewizorów Smart TV i PlayStation 4 Pro