Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gdzie można streamować Glass Onion: A Knives Out Mystery?

Gdzie można streamować Glass Onion: A Knives Out Mystery?

Ze wszystkich Świetne filmy w 2022 roku Musiała się poddać, Rianie Johnsonie szklana cebula To był jeden z ostatnich wielkich publicznych toastów za film. Jeśli jeszcze go nie oglądałeś, naprawdę powinieneś to zaplanować. Oto jak i gdzie możesz oglądać szklana cebula.

szklana cebula To miał premierę 10 września na Festiwalu Filmowym w Toronto, a później otrzymał szeroką kinową premierę 23 listopada. Kontynuacja historii o morderstwie Wyjmij nożeI szklana cebula Trwa śledztwo w sprawie wyczynów Benoit Blanca (Daniel Craig).

W tym filmie Blanc otrzymuje dziwne zaproszenie na tajemnicze morderstwo, zorganizowane przez miliardera Milesa Bronna (Edward Norton) w jego prywatnym domu na polskiej wyspie. Weekend przynosi kolejną porcję zabawnych i wyjątkowych postaci, ale niebezpieczeństwo czai się, ponieważ nie wszyscy na wyspie są zadowoleni z udawania.

https://www.youtube.com/watch?v=gj5ibYsz8C0

Gdzie można streamować Glass Onion: A Knives Out Mystery?

szklana cebula To najnowszy film, którego użyłem w wyjątkowym doświadczeniu Netflixa Gdzie, podobnie jak inne ostatnie wydawnictwa, takie jak Guillermo Del Toro Pinokio i Scotta Coopera Jasnoniebieskie okoFilm będzie wyświetlany w kinach tylko przez tydzień, zanim zostanie wycofany z kin. Po kilku tygodniach lub miesiącu film będzie dostępny na platformie streamingowej. Od premiery 23 listopada br. szklana cebula Można go teraz znaleźć w serwisie Netflix do oglądania.

Niestety, jeśli chodzi o region USA, nie można tego samego powiedzieć o oryginalnym filmie z 2019 roku, który zapoczątkował serię filmów, Wyjmij noże. Prawdopodobnie lepszy niż jego kontynuacja, Wyjmij noże Przedstawieni Blancowi widzowie zostają sprowadzeni do rozwiązania sprawy morderstwa słynnego pisarza kryminalnego i patriarchy rodziny Thrombey.

Konflikty klanów tworzą mroczniejszą tajemnicę i jeszcze lepszy film. W chwili pisania tego artykułu Wyjmij noże Obecnie można go znaleźć tylko w Hulu z subskrypcją premium.

READ  Lindsay Lohan ma ulubionego bliźniaka w „Pułapce rodziców”