Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najlepsi egzotycy Marigold kierują się do Teatru MK

Najlepsi egzotycy Marigold kierują się do Teatru MK

Teatr Miltona Keynesa Z zadowoleniem przyjmuje adaptację zupełnie nowego etapu Najlepszy egzotyczny hotel nagietka DO MIASTA 24 – 28 STYCZNIA 2023. Hayley Mills (Polliana, Pułapka dla rodziców, Gwizdek w dół wiatru) Paweł Mikołaj (jezus chrystus gwiazdo, BBC 1 Po prostu dobrzy przyjaciele, Wielkanoc i Rula Lenska (ITV skaliste szaleństwaulica Koronacyjna Kanał czwarty Wielki Brat celebrytów Zagra w historii o miłości, przygodzie i zaczynaniu od nowa. Dodatkowa obsada obejmuje Andy de la Tour (ObfitośćNotting Hill), Marilyn Sidway (ITV ulica KoronacyjnaBBC 1 duma i uprzedzenie) i Rice John Shryan (Korpus, Tomb Raider, Dream Horse).

Oparty na bestsellerze Sunday Times, który zainspirował jeden z najcenniejszych filmów stulecia, The Best Exotic Marigold Hotel zabiera nas w podróż do Indii z eklektyczną grupą brytyjskich emerytów, którzy rozpoczynają nowe życie. Luksusowy pobyt jest daleki od obiecanej ekstrawagancji, ale kiedy ich życie zaczyna się splatać i obejmują tętniące życiem nowoczesne Indie, zostają oczarowani w nieoczekiwany i odmieniający życie sposób.

The Best Exotic Marigold Hotel to przezabawna, przyjemna komedia o podejmowaniu ryzyka, znajdowaniu miłości i korzystaniu z drugiej szansy, nawet w najbardziej zaskakującej scenerii.

Od kiedy rozpoczęła karierę w wieku dziewięciu lat, Hayley Mills Nakręcił 33 filmy fabularne i był wielokrotnie nominowany do nagród. Hayley miała dwanaście lat, kiedy nakręciła swój pierwszy film fabularny, Zatoka TygrysówZdobyła Oscara w wieku trzynastu lat w 1961 roku za główną rolę w filmie optymistyczny.

Hayley Mills uwagi: Cieszę się, że mogę dołączyć do Twojej firmy najlepszy egzotyczny hotel nagietka, Gdy ta słodka historia miłosna i znaczenie nowych początków zyskuje nowe życie jako przyjemna gra fantasy. Opowieści, które rozgrzewają serce i podnoszą na duchu, są obecnie bardzo potrzebne jako tonik i cieszę się, że jeszcze w tym roku odwiedzę wiele pięknych miast Wielkiej Brytanii w ramach ekscytującej podróży produkcji”.

Paweł Mikołaj Stał się ulubieńcem rodziny w roli Vince’a Paynera w popularnym brytyjskim sitcomie Tylko dobrzy przyjaciele który zdobył nagrodę BAFTA dla najlepszego serialu komediowego. Paul zagrał w kilku serialach telewizyjnych, w tym w nikczemnym Gavin Sullivan w EastEnders I można go zobaczyć jako siebie w serialu nominowanym do nagrody BAFTA Real Marigold i Marigold w trasie.

Teatralny sukces Paula rozpoczął się ponad pięćdziesiąt lat temu, w 1968 roku, kiedy dostał rolę Claude’a w londyńskiej premierze. Poezja. Następnie, w 1972 roku, zapoczątkował rolę Jezusa w Jezus Chrystus jest gwiazdą. Niedawno teatralne projekty Paula obejmowały główne role w The Egzorcysta Wyreżyserowany przez Seana Mathiasa na trasę po Wielkiej Brytanii.

READ  Amazon Prime Video poddaje się największemu przeprojektowaniu od lat

Rolla Lenska Hrabina Rosa Marie Leopoldina Lubinska urodziła się w Saint Neots w rodzinie Polaków, którzy uciekli z ojczyzny po konfiskacie ich rodzinnych majątków przez siły komunistyczne. Po edukacji w Ursuline College w hrabstwie Kent została aktorką, zdobywając pierwszą znaczącą rolę główną w filmie The Follies Rock W roku 1976 wystąpił w kilku popularnych serialach telewizyjnych, m.in Robin z Sherwood, Doctor Who, EastEnders, do Manor Bourne I opiekun, ITV ulica Koronacyjna Claudia Colby, a ostatnio nominowana do nagrody BAFTA Wewnątrz nr 9 dla BBC2.

Namiętna aktorka teatralna, pojawiła się w Monologie waginy , Dziewczyny z kalendarza , Pigmalion , Siedem grzechów głównych , Czterech grzeszników głównych , Eurobeat Na festiwalu w Edynburgu i 84 Charing Cross Road.

scenariusz Debora Mohasz Droga historia reż Lucy Bailey (UlyanaI trasa koncertowa po Wielkiej Brytanii i West Endzie); latarnia gazowaWycieczka po Wielkiej Brytanii; Uważaj na prokuraturę. londyński urząd hrabstwa). Najlepszy egzotyczny hotel nagietka wyprodukowany przez Simon Friend, Jenny King, Trafalgar Entertainment I Gavin Kalin.

Kolejne castingi zostaną ogłoszone.

listy

Najlepszy ekscentryczny hotel Marigold
Pokazy: wtorek 24 stycznia – sobota 28 stycznia 2023 19:30 (środa, czwartek i sobota 14:30)
Bilety: od 13 £*
Rezerwacje ogólne: 0844871 7615 *
Rezerwacje przyjazdu: 0333 009 5399
Rezerwacje grupowe: 0207206 1174
Rezerwacja online: ATGTICKETS.COM/MiltonKeynes*

* Mogą obowiązywać opłaty. Połączenia kosztują do 7 pensów za minutę, oprócz opłaty za dostęp Twojej firmy telefonicznej