Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gdzie kręcono film „Detektyw Forrest”?  Zbadano wszystkie lokalizacje, w których kręcono zdjęcia

Gdzie kręcono film „Detektyw Forrest”? Zbadano wszystkie lokalizacje, w których kręcono zdjęcia

Detektyw Forrest, oryginalny serial Netflix z oszałamiającą lokalizacją i wciągającą fabułą, zapewnił wspaniałe wrażenia wizualne dzięki wyborowi lokalizacji kręcenia serialu na rok 2024. Warszawa, stolica Polski i polskie miasto wypoczynkowe, polskie miasto wypoczynkowe, stanowią dominujące tło z częściami Słowacji, dodając całości dramatycznego tonu przedstawienia.

Serial oparty jest na słynnym Forresta Seria książek polskiego pisarza Remigiusa Mroza. Fabuła koncentruje się wokół bohatera, detektywa, który dowiaduje się o makabrycznym seryjnym mordercy pokazującym poćwiartowane ciała w skomplikowanych pozycjach ze złotymi monetami w ustach. Używa niekonwencjonalnych metod do prowadzenia dochodzeń w sprawie morderstw i nieporozumień z przełożonymi, co zaostrza ogólny konflikt serialu.


Gdzie był Detektyw Forrest Został sfilmowany?

Zakopane, Polska

Elementy wizualne odgrywają główną rolę w tworzeniu wyjątkowej esencji estetyki i są ważną cechą wyróżniającą wszystko Detektyw Forrest Z jego rodzaju. W serialu wszechobecne pasma górskie tworzą dramatyczny kontrast z tragicznymi morderstwami. Biorąc pod uwagę znaczenie tego miejsca dla całej historii, nie jest zaskakujące, że główną lokalizacją serialu jest Zakopane w Polsce.

Zakopane, małopolskie, Polska (zdjęcie z Wikipedii)
Zakopane, małopolskie, Polska (zdjęcie z Wikipedii)

Zakopane położone jest na dnie tatrzańskiej doliny, gdzie detektyw Forrest tropi bezwzględnego seryjnego mordercę. Miejsca, w których kręcono serial, to m.in. Bąkowo Zohylina Wyżnio, Józefa Piłsudskiego 28A i Hala Gąsiencowa, duży zielony park niedaleko Zakopanego.

Najbardziej zauważalną cechą są góry Detektyw Forrest Miejsce strzelania. Ponadto serial koncentruje się na ciekawych miejscach historycznych i zabytkach znanych społecznościom zamieszkującym Zakopane, jak np. Krupówki, które charakteryzują się różnorodnością sklepów, atrakcji karnawałowych i artystów.


Warszawa, Polska

Scena z serialu Scena z serialu
Scena z serialu „Forrest” (zdjęcie za pośrednictwem „Netflix”

Zimne warunki pogodowe zapewniają ciężką, atmosferyczną fabułę w Detective Forst. Warszawa, oficjalnie nazywana stolicą, to miejsce, w którym obsada i ekipa nakręciły niektóre fragmenty serialu.

Niektóre ważne sekwencje kręcono w Nowym Targu, miasteczku na południu Polski, położonym u podnóża Gorców, które zapewnia doskonałe miejsce do kręcenia zdjęć, pozwalające na uzyskanie niesamowitych ujęć.

READ  Shakti zadebiutuje w OTT jako lord przestępczy JoJo

Słowacja

Scena śledztwa w górach (zdjęcie za pośrednictwem Netflix)Scena śledztwa w górach (zdjęcie za pośrednictwem Netflix)
Scena śledztwa w górach (zdjęcie za pośrednictwem Netflix)

Chociaż jest to polski oryginał Netfliksa, Serial ten kręcony był nie tylko w Polsce, ale także w kilku rejonach Słowacji. Słowackie tło dobrze komponowało się z malowniczymi górskimi widokami z polskiego serialu, co dezorientowało widzów w rozpoznawaniu kulis.

Słowacja stała się ostatnio popularnym miejscem kręcenia filmów, występując w wielu popularnych filmach i serialach, m.in Szalona Szóstka, Ostroga, Załoga Niszczycieli, I Einsteina.


Detektyw Forrest To jeden z najwybitniejszych dramatów kryminalnych, łączący w sobie niekonwencjonalne metody śledcze, konflikty z szefami i znakomitą obsadę aktorską. Jednak to właśnie oszałamiający spektakl nadaje spektaklowi blasku, przenosząc widza w tajemniczy i ciekawy świat.

Oszałamiająca alpejska sceneria stanowi w różnych momentach tło dla bohaterów serialu. Bez określenia dokładnej lokalizacji, Detektyw Forrest To nie będzie rezonować z widzami w takim stopniu, jak miało to miejsce.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda