Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gary A.  Schellinga 1955-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Gary A. Schellinga 1955-2023 | Wiadomości, sport, praca


YOUNGSTOWN – Zmarł Gary A. Schilling, lat 68, zmarł we wtorek wieczorem 8 listopada 2023 r. w szpitalu St. Elizabeth w Youngstown.

Gary urodził się 27 lutego 1955 r. w Youngstown jako syn George’a H. i Alice Schilling i przez całe życie był mieszkańcem okolicy.

Ukończył Liceum Polskie w 1973 roku i pracował jako konserwator w dawnym Domu Opieki Ron Joy.

Gary był członkiem Kościoła Chrześcijańskiego Uczniów, gdzie był bardzo aktywny. Nie mógł się doczekać biwakowania i wypraw wędkarskich z żoną. Uwielbiał gotować i lubił zajmować się ogrodem. Był kochającym mężem swojej byłej żony, z którą żył od 32 lat, Lori Reineman, która zmarła 6 września 2022 r.

Gary był wspaniałym synem, bratem i zięciem. Co najważniejsze, Gary był oddany swojemu kościołowi i rodzinie i będzie nam go bardzo brakowało.

Oprócz matki, Alice Schilling, Gary pozostawia dwóch braci, George’a J. „Skipa” Schillinga z Youngstown i Ronalda (Diane) Schillinga ze Struthers; siostra Joyce Gilbert z Leetonii; szwagierki Lynn (James) Carney z Midlothian w stanie Wirginia i Leslie (ks. Don) Byrd z Canton; szwagier Grant (Ann) Reinemann; oraz liczne siostrzenice, siostrzeńcy, pra-bratankowie i pra-bratankowie.

Gary’ego poprzedziła śmierć ojca.

Znajomi mogą dzwonić od południa do 13:00 we wtorek 21 listopada 2023 r., po czym odbędzie się nabożeństwo o 13:00 w Lane Funeral Homes, Canfield Chapel.

Rodzina z ulgą dowiaduje się, że Gary i Lori znów są razem.

(specjalne powiadomienie)

READ  PayPal nie przedłuży umowy sponsorskiej na koszulkę Suns, jeśli Sarver nadal będzie zaangażowany