Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fulton Joint Council głosuje nad pozwoleniem na prywatny użytek polskiego domu pod proponowanym znakiem, ponownie głosuje w porządku obrad ostatniego spotkania z powodu braku kworum – Hrabstwo Oswego dzisiaj

Urzędnik miejski / Chamberlain Daniel O’Brien i burmistrz Diana Michaels podczas spotkania 18 czerwca. Zdjęcie Cassady Bradshaw.

FULTON – Rada Wspólna Fulton spotkała się wczoraj po południu na specjalnym spotkaniu na przesłuchaniu publicznym i głosowaniu nad planami elektronicznego tagu, który Fulton Polish Home ma nadzieję zainstalować w celu ogłaszania wydarzeń.

Zarząd ponownie przegłosował również punkty z poprzedniego posiedzenia, które odbyło się we wtorek 15 czerwca, po uświadomieniu sobie, że formalnie nie osiągnęli kworum z powodu wygaśnięcia ograniczeń COVID-19, a zatem mogą fizycznie uczestniczyć w posiedzeniu Zarządu.

W szczególności podczas przesłuchania publicznego na wczorajszym posiedzeniu zakwestionowano, czy polski dom otrzyma specjalne pozwolenie na umieszczenie proponowanego nagrania jako wystawionego, które nie spełnia wymogów sekcji Kodeksu.

Wysłuchanie publiczne:

Doug Stevens zwraca się do rady. Zdjęcie Cassady Bradshaw.

Przedstawiać polski domDoug Stevens wyjaśnił, że postanowił popracować nad umieszczeniem elektronicznego znaku przed budynkiem, aby ogłosić nadchodzące wydarzenia, które organizują.

Według burmistrza Diany Michaels problem numer jeden z szyldem polegał na tym, że obszar ten nie był przeznaczony pod znak handlowy, ponieważ jest to dzielnica mieszkaniowa. Zarząd zagospodarowania przestrzennego zgodził się podzielić go na strefy, a następnie proces przeszedł do działu kodowego, aby upewnić się, że proponowany znak spełnia wszystkie jego wymagania i stwierdził, że planowany znak nie będzie kompatybilny.

Sekcja kodu nie pozwala na umieszczenie znaku w odległości mniejszej niż osiem stóp od szczytu drogi do dołu większej części znaku, a proponowany znak będzie znajdować się tylko cztery stopy nad szczytem drogi.

To, nad czym dokładnie zarząd będzie głosował, to to, czy flaga będzie mogła się podnieść, nawet jeśli nie spełnia wymagań sekcji kodu.

Jeśli rada zdecyduje się zagłosować na tak, Dom Polski będzie mógł pójść dalej i poprosić o dokładnie ten sygnał. Jeśli zdecydują się zagłosować na „Nie”, Dom Polski będzie musiał wrócić do deski kreślarskiej i współpracować z Tomem Trowbridge w dziale symboli, aby upewnić się, że sugerowany przez nich znak spełnia wymagania.

READ  Ograniczenie cen energii będzie kosztować Polskę ponad 30 mld zł-BM By Reuters

Po wysłuchaniu publicznym, na którym Stevens był jedynym mówcą, zarząd zagłosował „nie”. Pierwszy doradca Warda Tom Kenyon i trzeci doradca Warda Don Patrick Jr. byli nieobecni i nie zostali uwzględnieni w głosowaniu.

Członek Szóstej Izby Larry McNair powiedział, że Izba postanowiła głosować przeciwko niemu za odpowiedzialność prawną.

„Ustanawiamy precedens, że musimy zrobić to dobrze” – powiedział Michaels.

program:

W porządku obrad zaplanowane głosowanie nad zmianą kodeksu miasta rozdział 152-j”Utrzymanie mieszkania, pozwolenia na wynajem, „.

Na ostatnim wspólnym posiedzeniu zarządu, we wtorek 15 czerwca, rada odniosła się do kwestii, że mogła nie mieć kworum do formalnego głosowania nad czymkolwiek w swoim porządku obrad z powodu zniesienia ograniczeń COVID-19 tego samego dnia.

Pierwszy doradca Warda, Tom Kenyon, i szósty doradca Warda Larry McNair byli nieobecni, a trzeci doradca Warda, Don Patrick Jr., dołączył do spotkania za pośrednictwem połączenia wideo. Wątpi się, czy w tym dniu wygasł również dekret gubernatora zezwalający na udział w posiedzeniu osoby z organu publicznego.

„Moja rekomendacja to pójście na spotkanie z ostatnią znaną nam informacją, która mówi, że nadal jest aktualna [in effect until] 24 czerwca, zdając sobie sprawę, że mogą nastąpić dodatkowe zmiany w Rozporządzeniu Wykonawczym [No. 202.1] to było wspomniane dzisiaj, ale w tej chwili nie mamy dostępu do tych informacji, więc musimy przyjrzeć się temu dokładniej” – powiedział Michaels podczas spotkania 15 czerwca.

Od lewej do prawej: John Kenyon, Audrey Avery, Don Patrick Jr. (poprzez rozmowę wideo), Daniel O’Brien, Diana Michaels, Douglas Chapman. Zdjęcie zrobione 15 czerwca 2021 przez Cassady Bradshaw.

Burmistrz powiedział, że obecność kanclerza Patricka podczas rozmowy wideo się nie liczy, a zatem rada nie spełniła wymogu kworum, aby czterech z sześciu członków rady mogło uczestniczyć. Podczas wtorkowego spotkania nie podjęto żadnych działań, więc te punkty zostały przeniesione na wczorajsze spotkanie.

„Popełniliśmy błąd ostatnim razem, na ostatnim spotkaniu 15 czerwca” – powiedział Michaels. „Czy to było celowe? Oczywiście, że nie. Zrozumieliśmy, że mamy pracę do wykonania i że byliśmy tam, aby to zrobić … Nauczyliśmy się i to będziemy nadal robić.”

READ  Tusk ostrzega, że ​​spory gospodarcze mogą wywołać „nastroje antyukraińskie”

Ponieważ rada nie mogła przegłosować wniosku o zmianę pozwoleń na wynajem z pięciu na trzy lata, we wtorek 6 lipca o godzinie 19:00 w ratuszu odbędzie się kolejne wysłuchanie publiczne w tej sprawie.

Zarząd formalnie przegłosował i zatwierdził dwa punkty z ostatniego posiedzenia, a mianowicie: przedłużenie umów na raty podatku COVID-19 do 31 sierpnia 2021 r. oraz upoważnienie Wydziału Robót Publicznych do podpisania umowy o nawierzchnię z 2021 r. Costello Blacktop Paving za 939 397,50 $ za szlifowanie i kładzenie różnych dróg w mieście w tym roku.

Komentarze zarządu:

Żaden z obecnych członków Rady nie chciał w tym czasie przemawiać.

Zgodnie z agendą burmistrz Michaels powiedział, że ona i zarząd napotkali przeszkody podczas uczenia się, na którą pracę głosowano.

„Jestem burmistrzem od półtora roku. Nigdy nie będę udawał, że wiem wszystko i nigdy nie będę udawał, że jestem doskonały” – powiedział Michaels. „Na szczęście życie pozwala ci się uczyć i właśnie to robimy. Fałszywe narracje rzucane w społeczeństwie i nieprawdziwe informacje nie pomagają nam iść naprzód. Podkreśla tę radę i tę administrację, która jeszcze bardziej utrudnia nam wykonywanie pracy, do której zostaliśmy wybrani.

Powiedziała, że ​​prosi społeczność o zachowanie ostrożności, ponieważ członkowie rady ciężko pracują, uczą się i chcą tylko tego, co jest najlepsze dla społeczności.

Program spotkania 18 czerwca można znaleźć can Tutaj Program spotkania 15 czerwca można znaleźć. Tutaj.

Kolejne spotkanie zaplanowano na wtorek 6 lipca o godzinie 19:00 w Ratuszu.