Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Fortnite Season 4 WERSJA CZASOWA, HISTORIA, SERWER CRUSH, SKÓRKI BATTLE PASS, ZWIASTUN |  Gry |  zabawa

Fortnite Season 4 WERSJA CZASOWA, HISTORIA, SERWER CRUSH, SKÓRKI BATTLE PASS, ZWIASTUN | Gry | zabawa

To wielki weekend dla fanów Fortnite, ponieważ Epic Games przygotowuje się do wydania rozdziału 3, sezonu 4 na PS5, PS4, Xbox Series X / S, Xbox One, PC, Nintendo Switch i Android. Według Epic Games nowy sezon Fortnite – zatytułowany Paradise – ma datę premiery 18 września na wszystkich platformach. Nie trzeba dodawać, że aktualizacja tego rozmiaru wymagałaby dłuższego przestoju serwera, który rozpoczyna się o 7 rano czasu brytyjskiego. Sezon oficjalnie rozpoczyna się, gdy zwolnienie kończy się około 10 rano GMT.

Chociaż wydłużony czas przestoju serwera wcale nie jest idealny, daje fanom wystarczająco dużo czasu na pobranie wersji 22.00, która będzie znacznie większa niż zwykłe aktualizacje.

Wiadomość została ogłoszona przez Epic Games na Twitterze: „Wersje v22.00 zostaną wydane w niedzielę, 18 września, a przestój rozpocznie się o 2 w nocy ET. Po zakończeniu prac konserwacyjnych udostępnimy kolejną aktualizację.

Należy pamiętać, że rozmiary poprawek będą większe niż normalnie na wszystkich platformach.

W ramach aktualizacji 22.00 Epic Games wprowadzi zupełnie nową przepustkę bojową, wraz z wyborem nowych skórek, szybowców, narzędzi do zbioru, emotek, odrzutowców i nie tylko.

Sądząc po wczesnych zwiastunach, Spider-Gwen z Into the SpiderVerse będzie jedną z głównych nowych skórek.

Jak widać z tweetów zebranych przez Fortnite Insider Hypex, Epic wyda chromowaną skórkę, a także brutalną skórkę.

Epic zdecydowanie naciska na Chrome, mówiąc fanom w niedawnym zwiastunie, że „Chrome pożre wszystko, Chrome będzie wszystkim”.

Poprzednie plotki sugerowały, że nowy sezon będzie miał motyw Marvela, chociaż od tego czasu zostało to zdemaskowane. Jest nawet cichy szept, że crossover Władcy Pierścieni może być na kartach, więc bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji. Express Online będzie aktualizować tę historię o wszystkie najnowsze wydarzenia dotyczące nowego sezonu Fortnite.

READ  25% graczy pokonało God of War Ragnarok dwa tygodnie po premierze

Fani Fortnite odkryli również nową zawartość do sezonu 4 w odsłonie skórki z serii SypherPK Icon.

Sądząc po ujawnionym materiale, nowy karabin snajperski będzie dostępny w sezonie 4, wraz z nowym rodzajem zrzutu zaopatrzenia.

Warto również zauważyć, że sezon 4 rozpoczyna się przed wydarzeniem Halloween Fortnitemares, nie wspominając o obchodach piątej rocznicy gry 26 września. Nowe szczegóły zostaną odszyfrowane, gdy aktualizacja będzie dostępna do pobrania.

Podobnie cała przepustka bojowa oraz zupełnie nowe bronie i funkcje zostaną ujawnione w zwiastunie sezonu 4, który zostanie otwarty o godzinie 7:00 czasu brytyjskiego.

Możesz go obejrzeć, gdy tylko zostanie udostępniony na żywo, klikając Odtwórz w YouTube umieszczonym poniżej.

Gdzie indziej rywalizacja w Fortnite również ulegnie poważnym zmianom w nowym sezonie.

W poście na blogu Epic Games studio potwierdziło plany wprowadzenia zupełnie nowego formatu Fortnite Divisions Cup, który zaczyna się od pucharu o miejsca, a kończy na elitarnej rywalizacji.

Playlisty w późnej fazie gry również zostaną zaktualizowane, a Areny w późnej fazie gry, Quick Cups i Cash Cups powrócą później w sezonie 4 – gdy Epic naprawi kilka problemów.

Fani trybu Zero Build w Fortnite ucieszą się, że co tydzień dostępnych będzie kilka pucharów Zero Build wraz z nagrodami pieniężnymi.

Na koniec Epic wyjaśnia plany wprowadzenia nowych konkursów konsolowych: „Konkurenci konsolowi! W nadchodzącym sezonie zauważysz, że większość turniejów jest otwarta na wszystkie platformy.

„W dalszej części rozdziału 3 – sezonu 4 będziemy nadal oferować sezonowy puchar konsolowych mistrzów z pulą nagród 250 000. We współpracy z PlayStation będziemy nadal oferować comiesięczne puchary Fortnite PlayStation Cups we wrześniu, październiku i listopadzie ”.