Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ponad 90 filmów i zrzutów ekranu z GTA 6 wyciekło do sieci

Ponad 90 filmów i zrzutów ekranu z GTA 6 wyciekło do sieci

Ponad 90 zrzutów ekranu i filmów z GTA 6 wyciekło do sieci.

Chociaż nie ma sposobu, aby go poprzeć, początkowo wroga reakcja na: Fora GTA W końcu złagodniało, gdy plakaty zaczęły wierzyć, że ujawnione oryginały są prawdziwe.

Eurogamer Newscast: Czy Nintendo Direct i PlayStation State of Play rozczarowały?

Chociaż niedokończonej grze naturalnie brakuje zasobów i funkcji, Filmy Prymitywne spojrzenie na bohaterów, otwarty świat, a nawet walkę strzelca, które łącznie ponad siedem minut nieautoryzowanych strzałów.

Jeśli to prawda – a na razie konsensus jest taki – wydaje się potwierdzać wcześniejsze twierdzenia, że ​​gra jest osadzona w Vice City i zawiera kobiecą gwiazdę: pierwszą w serii. System dialogów i animacje również wyglądają podobnie do tych z Red Dead Redemption 2, choć oczywiście mogą być tymczasowe.

„Właśnie utworzyłem to konto, aby powiedzieć, że tu byłem. GTA VI TU JESTEŚMY !!!”, odpowiedział Jeden podekscytowany komentator.

Rockstar w końcu potwierdził, że rozwój GTA 6 był „w pełnym rozkwicie” na początku tego roku i chociaż oficjalne szczegóły są nadal bardzo ograniczone, czerwcowy raport Jasona Schreyera z Bloomberga podzielił się wieloma ekscytującymi szczegółami na temat projektu. osadzona w Miami i będzie zawierać pierwszą główną rolę kobiecą w serialu jako część duetu w stylu Bonnie i Clyde – dwie rzeczy, które wydają się wspierać dzisiejsze przecieki.

Zmierzyłem się z Rockstar dawno temu ostra krytyka Jeśli chodzi o kulturę firmy i zależność od kryzysu — sprawy przybrały punkt kulminacyjny w 2018 r., kiedy współzałożyciel Rockstar, Dan Houser, który opuścił firmę w 2020 r., powiedział, że pracownicy pracowali „100 godzin tygodniowo”, aby ukończyć Red Dead Redemption 2 — ale raport Bloomberg twierdził że Studio ostatnio pracuje nad swoją kulturą, wdrażając np. nową elastyczną politykę, aby natychmiast odzyskać nadgodziny spędzone w pracy, zmniejszyć różnicę w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn i zatrudnić dodatkowych producentów, aby zapewnić lepsze zarządzanie obciążeniem pracą.

READ  Wideo: Porównanie Smash Bros. Ultimate VS MultiVersus od Digital Foundry