Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Folktoria zapewnia wielokulturowe doświadczenie w centrum Wiktorii – Vancouver Island Free Daily

Kulturalne serce Victorii spada w ten weekend na plac Centennial Square wraz z osobistym powrotem Festiwalu Wiktorii, organizowanego przez Stowarzyszenie Greater Victoria Folk Festival Association.

W sobotę (4 czerwca) goście mieli okazję zobaczyć bezpłatne występy zespołów muzycznych od Polskiego Orła Białego i ukraińskiego chóru Kalyna po Orkiestrę BC Fiddle. Odbyły się również występy taneczne z grupami irlandzkimi, Maurice i Flamenco, a także z Bollywood, Filipino, Ukraińcem i innymi.

Przedstawiciele różnych lokalnych grup kulturowych byli pod ręką, aby poinformować odwiedzających o swoich działaniach, a kilka ciężarówek z jedzeniem i nieodparcie popularnych ciastek zapewniało jedzenie.

Przewodnicząca stowarzyszenia Sonia Grewal, która nadzoruje również zespół taneczny Chan-e Punjab, powiedziała, że ​​w niedzielę na festiwalu pojawią się dodatkowe sprzedawcy żywności.

Krótki deszcz w środku sobotniego popołudnia w niewielkim stopniu osłabił morale uczestników i występu. Prognoza przewiduje nieco mniej deszczu do czasu otwarcia festiwalu w niedzielę o godzinie 11:00. Zupełnie inne menu rozrywek zaczyna się na scenie od 11:30 i kończy o godzinie 19:00.

Odwiedź Folktoria na Facebooku, aby uzyskać więcej informacji.


Czy masz wskazówkę dotyczącą historii? E-mail: [email protected] Podążaj za nami Instagram.
jak my Facebook i podążaj za nami Świergot.

Sztuka i kultura


Seniorzy z irlandzkimi tancerzami wiktoriańskimi wystąpią w sobotę (4 czerwca) w Victoria na Centennial Square. (Don d’Escoto/zespół wiadomości)

Ze swojego stoiska w Folktoria na Placu Stulecia Ayca Tanyer sprzedaje ręcznie tkane tureckie ręczniki i inne przedmioty osobiste.  Cała sprzedaż korzysta z Tureckiej Rady Kobiet w jej kraju, która wspiera i wspiera walczące kobiety.  (Don d'Escoto/zespół wiadomości)

Ze swojego stoiska w Folktoria na Placu Stulecia Ayca Tanyer sprzedaje ręcznie tkane tureckie ręczniki i inne przedmioty osobiste. Cała sprzedaż korzysta z Tureckiej Rady Kobiet w jej kraju, która wspiera i wspiera walczące kobiety. (Don d’Escoto/zespół wiadomości)

Claire Yu (z lewej), prezes Victoria Korean Canadian Women's Association, dołącza do Heejae Shin, Soojin Sung i Kyung Soon-won-won-won na stoisku stowarzyszenia w Victorii na Centennial Square.  (Don d'Escoto/zespół wiadomości)

Claire Yu (z lewej), prezes Victoria Korean Canadian Women’s Association, dołącza do Heejae Shin, Soojin Sung i Kyung Soon-won-won-won na stoisku stowarzyszenia w Victorii na Centennial Square. (Don d’Escoto/zespół wiadomości)

Max Longhurst nalewa świeżo ugotowaną porcję do Mini Donuts Maxa w Victoria na Centennial Square.  (Don d'Escoto/zespół wiadomości)

Max Longhurst nalewa świeżo ugotowaną porcję do Mini Donuts Maxa w Victoria na Centennial Square. (Don d’Escoto/zespół wiadomości)

READ  Francusko-tunezyjska gwiazda Sonia Ammar otrzymuje dyplom z muzyki
W sobotę (4 czerwca) na Centennial Square wystąpią tancerze Hollytree i Island Thyme Morris z Folktoria.  (Don d'Escoto/zespół wiadomości)

W sobotę (4 czerwca) na Centennial Square wystąpią tancerze Hollytree i Island Thyme Morris z Folktoria. (Don d’Escoto/zespół wiadomości)

Ashley Howe, założycielka i główny trener organizacji artystycznej SUPPLY Victoria, dodaje w sobotę (4 czerwca) kawałek gobelinu stworzony przez odwiedzających Folktoria na Centennial Square.  (Don d'Escoto/zespół wiadomości)

Ashley Howe, założycielka i główny trener organizacji artystycznej SUPPLY Victoria, dodaje w sobotę (4 czerwca) kawałek gobelinu stworzony przez odwiedzających Folktoria na Centennial Square. (Don d’Escoto/zespół wiadomości)