Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Młody Dumbledore z Fantastycznej Bestii bardzo różni się od ukochanego starca.  Oto jak!

Młody Dumbledore z Fantastycznej Bestii bardzo różni się od ukochanego starca. Oto jak!

Magiczny świat Harry Potter Zawsze udaje jej się nas oczarować na różne sposoby. Nawet gdy seria filmów zakończyła się Insygnia Śmierci, część 2nadal utrzymuje nas w kontakcie Fantastyczne bestie Seria filmowa.

. harmonogram Fantastyczne bestie Ona jest taką postacią Harry Potter mogą się w nich pojawić. Nasz ulubiony Albus Dumbledore pojawił się w drugim filmie z Fantastyczne bestie Franczyza o nazwie Zbrodnie Grindelwalda. Teraz kolejna część serii Fantastic Beasts została wydana, skupiając się na postaci Dumbledore’a o imieniu Fantastyczne zwierzęta: Sekrety Dumbledore’a.

Jeśli przyjrzysz się uważnie, zauważysz pewne różnice między młodym i starym Dumbledore’em w tych dwóch filmach. Rzućmy okiem na różnice między Małym i Dużym Dumbledore’em.

Czy Dumbledore nie zawsze był fanem stroju czarodzieja? Żartujesz, prawda?

Kredyty obrazkowe: IMDB

Na początku, kiedy spojrzałem na Dumbledore’a z Jude Law, nie byłem w stanie się z nim utożsamić. Nie mogłem wyrzucić z głowy obrazu Dumbledore’a w stroju czarodzieja. Myślałem, że to tylko jakiś alternatywny wymiar tej rzeczy, ale kiedy oglądałem i badałem więcej części Fantastycznych Bestii, wiedziałem, że Dumbledore nie zawsze był fanem stroju czarodzieja.

Starszy Dumbledore wyraźnie był zafascynowany koralikami i stereotypowymi ubraniami czarodziejów. Jednak młody Dumbledore ma bardziej wyrafinowane podejście do ubioru. Można go zobaczyć w bardzo dobrze dzianych garniturach, które nadają mu elegancki wygląd. Młody Albus jest zgodny ze stylem lat 20., a także wygląda na bardzo opanowanego z własnym wyczuciem mody. Jednak długa broda starszego Dumbledore’a pokrywała większość jego wyczucia ubioru w Harry Potter Seria filmowa.

Dumbledore nie jest dobry w słowach, prawda?

Ministerstwo spowodowało poważne przeszkody dla Dumbledore’a w Zbrodnie Grindelwalda w Hogwarcie, aby zmusić go do konfrontacji z Grindelwaldem. Jednak młody Dumbledore nie wydaje się być zbyt biegły w wygrywaniu słów i kłótni, zamiast tego jest zły z powodu niektórych problemów, a nawet nie ma wielu słów do kłótni z innymi. Czasami po prostu uderzał ze złością w stół i rzucał zaklęcie. Tego samego nie można jednak powiedzieć o Dumbledore’u w Harry Potter Kino.

READ  Jody Cundy z Strictly jest wzruszona po tańcu z powodu kontuzji nogi

Stary Dumbledore jest dobry w słowach i dzięki swoim umiejętnościom konwersacyjnym z łatwością dostrzega gorące punkty, ale nie Fantastyczne bestie Sprawy wyglądają trochę inaczej. Jednak trzecia część Fantastyczne bestie Wydaje się, że ta część działa, ale należy wprowadzić wiele ulepszeń. Na szczególną uwagę zasługują dialogi Dumbledore’a w: Fantastyczne bestie Działalność franczyzowa.

Dumbledore wpada w napad nieostrożności, czy jest z natury nieostrożny?

5 sposobów, w jakie mały Dumbledore różni się od staregoKredyty obrazkowe: IMDB

Często w filmach o Harrym Potterze Dumbledore jest jakby ostatnią osobą, która rzuciła zaklęcie. Stary Dumbledore ma ogromny poziom mocy, jeśli chodzi o magię i jest bardzo chętny do ich wykonywania, chyba że jest to rzeczywiście potrzebne. Jednak młody Dumbledore wydaje się być teraz nieco lekkomyślny w kwestii swoich mocy, czy to Zbrodnie Grindelwalda lub Sekrety Dumbledore’a Młody Albus posługuje się odważną i lekkomyślną magią.

brać przykład zbrodnie Grindelwalda, Dumbledore otoczył całe miasto w smogu, aby odwrócić uwagę. podczas gdy w Sekrety Dumbledore’a Początkowa konfrontacja Grindelwalda i Dumbledore’a wydaje się bardzo ekstrawagancka, Dumbledore mógł nauczyć się tej lekcji na własnej skórze, a młody Albus może stać się bardziej rozsądny w nadchodzących latach.

Dumbledore wątpi teraz w jego działania? To coś nowego.

5 sposobów, w jakie mały Dumbledore różni się od staregoKredyty obrazkowe: IMDB

Bez względu na to, jak duża lub mała jest chwila, stary Dumbledore w Harry Potter Seria wydawała się bardzo obciążająca i zdeterminowana w swoim podejściu. Kiedyś wpajał poczucie nieustraszoności i osobowość, którą należy natychmiast szanować w każdym pomieszczeniu. Sposób mówienia Dumbledore’a wystarczył, by ktokolwiek traktował go jak przyzwoitą osobę. Jednak młody Albus nie jest taki wąski Fantastyczne bestie Działalność franczyzowa.

Brakuje mu twardości, którą łatwo ma stary Dumbledore. Raz nawet musiał prosić, a czasem błagać tych, którzy się z nim skonfrontowali, by odeszli lub przyjęli zadanie, które im zlecił. Rzeczywiście, kiedy jesteś w nowym Sekrety Dumbledore’aCzasami wątpi w swój własny plan działania, a nawet prosi Newta, aby uwierzył w jego instynkty, zamiast przedstawiać postać, w którą każdy łatwo wierzy bez żadnego wysiłku.

READ  Manchester Animation Festival 2023 przedstawia najważniejsze aktualizacje programu

Dumbledore to namiętny idiota!? Na miłość boską daj mi spokój.

Na początku, kiedy zobaczyłem Dumbledore’a, wyobrażałem sobie, że jest kimś więcej niż tylko osiągnięciami klasy, która stała się tak dobra, że ​​w późniejszym życiu został dyrektorem Hogwartu. Bez względu na to, jak wielcy są nasi fani Dumbledore’a i jego mocy, wszyscy musimy się zgodzić, że ma mieszankę sarkastycznego i łagodnego zachowania. I ta kombinacja sprawiła, że ​​pomyślałem, że musiał mieć bardzo niebezpieczną lub mroczną przeszłość. Nigdy nie okazuje swoich uczuć z największą pasją, bez względu na to, jak się czuje. Czasami trudno jest czytać.

Jednak młody Albus w ogóle nie ukrywał swoich uczuć i był bardzo jasny w tym, co czuł. Widzimy też, jak bardzo jest zakochany w Grindelwaldzie w Sekrety Dumbledore’a. Był bardzo wyraźny w swoim niezadowoleniu między innymi ze spotkania z Grindelwaldem i rozczarowaniu Litą. Nawet młody Albus wyraża swoją bezbronność przed Lustrem Eresid, które mówi nam, że młody Dumbledore w niczym nie przypomina starego, jeśli chodzi o okazywanie emocji. Wydaje się, że incydent podczas tej transformacji zmusił Dumbledore’a do mniej reaktywnego zachowania na starość.

5 sposobów, w jakie mały Dumbledore różni się od staregoKredyty obrazkowe: IMDB

ten Sekrety Dumbledore’a Być może udało ci się jakoś zaimponować fanom Harry’ego Pottera, zakrywając wszystkie dziury w Zbrodnie Grindelwalda Ale musi popracować nad swoją poprawną charakterystyką, ponieważ niektóre z nich mają mocne miejsce w sercach fanów Harry’ego Pottera.

Jude Law jako Dumbledore wykonał świetną robotę, ale scenarzyści nadal musieli mocno dopracować jego postać, aby pasował do układanki Richarda Harrisa. Chociaż oba wizerunki pasują do własnych ram czasowych, musimy tylko dokładnie przestudiować charakter tego, jak doszło do tego przejścia.