Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

eXp Realty na piątym miejscu w Polsce

BELLINGHAM, Waszyngton, 08 listopada 2022 (GLOBE NEWSWIRE) — eXp Rzeczywistość®, najszybciej rozwijający się pośrednik w obrocie nieruchomościami na świecie i główna spółka zależna eXp World Holdings, Inc. (Nasdaq: EXPI), rozszerzyła swoją działalność na Polskę. eXp Realty działa obecnie na 23 rynkach z ponad 86 000 agentami na całym świecie.

Zwinna platforma chmurowa eXp Realty umożliwiła jej szybką ekspansję na całym świecie w ostatnich latach. Polska jest piątym rynkiem, który zostanie otwarty w 2022 roku, po Dominikanie, Grecji, Nowej Zelandii i Chile na początku tego roku.

„Gwałtowny rozwój i niesłabnąca odporność Polski na rynku nieruchomości z bogatą i wielokulturową historią świadczy o atrakcyjności sektora nieruchomości dla inwestycji zagranicznych i krajowych oraz strategicznie uzupełnia naszą obecną obecność w Europie” – powiedział Michael Waltz. Oficer ds. Rozwoju. „Zmieniamy sposób, w jaki robi się nieruchomości na całym świecie i cieszymy się, że możemy wzmocnić agentów w Polsce dzięki naszemu unikalnemu modelowi stworzonemu z myślą o sukcesie”.

Działalność brokerską eXp Realty w Polsce prowadzi Doroda Somundowska, która ma ponad 11-letnie doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami w Polsce i na innych rynkach międzynarodowych. „Innowacyjny i zorientowany na agentów model eXp Realty pozytywnie zmieni życie wielu osób na polskim rynku nieruchomości” – mówi Somundowska. „To zaszczyt rozpocząć tę podróż w Polsce i nie mogę się doczekać prowadzenia ekspansji eXp w całym kraju.”

Model finansowania eXp Realty dla pośredników w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi oferuje atrakcyjną strukturę prowizji, która daje agentom możliwość uzyskania dodatkowego dochodu poprzez pomoc w rozwoju bazy agentów i produktów firmy na całym świecie oraz pozyskania kapitału w firmie poprzez wystawianie i działania sprzedażowe. Oparta na chmurze usługa brokerska eXp Realty jest obsługiwana przez Virbela, szybką i współpracującą platformę wirtualną firmy, która umożliwia jej agentom komunikowanie się, spotykanie i prowadzenie działalności w Metaverse.

READ  bne IntelliNews - Liczba zgonów epidemicznych w Polsce przekracza 100 tys. na fali Omigracji

O eXp World Holdings, Inc.

eXp World Holdings, Inc. (Nasdaq: EXPI) jest spółką holdingową dla eXp Realty®Virbela i zwycięstwo® Firmy.

eXp Realty to najszybciej rozwijająca się firma zajmująca się nieruchomościami na świecie, posiadająca ponad 86 000 agentów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, RPA, Indiach, Meksyku, Portugalii, Francji, Portoryko, Brazylii, Włoszech, Hongkongu. Kongu, Kolumbii, Hiszpanii, Izraelu, Panamie, Niemczech, Dominikanie, Grecji, Nowej Zelandii, Chile i Polsce i kontynuuje ekspansję międzynarodową. Jako spółka notowana na giełdzie, eXp World Holdings oferuje profesjonalistom z branży nieruchomości wyjątkową okazję do zdobycia nagród kapitałowych za cele związane z wydajnością i wkład w ogólny rozwój firmy. eXp World Holdings i jej przedsiębiorstwa oferują pełny zestaw rozwiązań w zakresie pośrednictwa i technologii nieruchomości, w tym innowacyjny model pośrednictwa w zakresie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych, profesjonalne usługi, narzędzia współpracy i rozwój osobisty. Pośrednictwo w chmurze jest obsługiwane przez Virbela, głęboko społecznościową i wciągającą platformę 3D, która pomaga agentom być bardziej połączonym i produktywnym. powodzenie® Organizacje się organizują powodzenie® Magazyn i powiązane z nim właściwości medialne, założone w 1897 roku, są wiodącą marką i publikacją w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego.

Po więcej informacji odwiedź https://expworldholdings.com.

Raport o bezpiecznej przystani

Stwierdzenia zawarte w niniejszym dokumencie mogą obejmować przyszłe oczekiwania i inne stwierdzenia dotyczące przyszłości oparte na aktualnych poglądach i założeniach kierownictwa oraz wiążą się ze znanym i nieznanym ryzykiem i niepewnością, które mogą spowodować, że rzeczywiste wyniki, wyniki lub zdarzenia będą się znacznie różnić od tych wyrażonych lub domniemanych. W wypowiedziach takich jak Takie stwierdzenia odnoszące się do przyszłości są aktualne wyłącznie na dzień sporządzenia niniejszego dokumentu, a Spółka nie zobowiązuje się do ich korygowania ani aktualizowania. Raporty te obejmują między innymi raporty dotyczące dalszego rozwoju naszej platformy agentów i brokerów; rozszerzenie działalności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi na rynki zagraniczne; zapotrzebowanie na rozwiązania do pracy zdalnej i nauczania na odległość oraz wirtualne wydarzenia; wzrost naszego pośrednictwa handlowego i zdolność do przyciągania pośredników w obrocie nieruchomościami komercyjnymi; oraz wzrost przychodów i wyniki finansowe. Takie oświadczenia nie stanowią gwarancji przyszłych wyników. Zmiany w warunkach biznesowych lub innych warunkach rynkowych są głównymi czynnikami, które mogą spowodować, że rzeczywiste wyniki będą się znacznie i niekorzystnie różnić od tych wyrażonych w stwierdzeniach dotyczących przyszłości; Trudność w utrzymaniu umiarkowanego wzrostu kosztów przy jednoczesnym wzroście przychodów; oraz inne rodzaje ryzyka opisywane od czasu do czasu w zgłoszeniach Spółki do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, w tym ostatnio złożonym Raporcie Kwartalnym na Formularzu 10-K i Raporcie Rocznym.

READ  Polska ma dobry plan na rozwiązanie sporu polarnego – mówi premier - First News

Kontakt dla mediów:

eXp World Holdings, Inc.

[email protected]

Kontakt do Relacji Inwestorskich:

Denise Garcia

[email protected]

Zdjęcie jest dostępne z tym ogłoszeniem https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/5acb1a03-de56-4955-9ec5-223431b51ac1