Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Earl Tukey, Polska, Ohio

Earl Tukey, Polska, Ohio

POLSKA, Ohio (MyValleyTributes) – 67-letni Earl Tukey z Polski zmarł nagle w sobotę rano, 17 grudnia 2022 r., podczas odprawiania Mszy św. w Bazylice Matki Bożej z Góry Karmel.

Earl urodził się 27 lutego 1955 roku w Youngtown Ohio jako syn Johna J. i Grace E. (Teramo) Tukey i przez całe życie mieszkał w Mahoning Valley. Został nazwany na cześć swojego wuja, Guya Earla D’Eramo, z którym obchodził urodziny.

Uczęszczał do St. Nicholas School i ukończył Cardinal Mooney High School w 1973 roku.

Wkrótce po ukończeniu studiów dołączył do firmy Dear Compressor & Pump Company, gdzie cieszył się ponad 44-letnią karierą, zajmując wiele stanowisk, przechodząc na emeryturę w 2020 r. jako Service Manager.

Earl cenił sobie spędzanie czasu z rodziną na cotygodniowych niedzielnych obiadach, świętach i innych spotkaniach. Lubił trenować baseball, oferty pracy i wolontariat w Polskim Związku Baseballu.

Earl był aktywnym członkiem Bazyliki Matki Bożej z Góry Karmel w Youngstown, gdzie zasiadał w Radzie Parafialnej i Komitecie Festiwalowym. Pełnił posługę dla dorosłych na codziennych Mszach św., pogrzebach i Drodze Krzyżowej. Św. Antoni aktywnie uczestniczył w nowennie. Wcześniej był członkiem Kościoła Świętej Rodziny w Polsce. Zapalał świece i modlił się za rodzinę i przyjaciół w kościołach w całym Youngstown.

Była wierną przyjaciółką i wolontariuszką Sióstr Oblatek Najświętszego Serca Jezusowego, gdzie była towarzyszką i członkinią grupy Bella Sera. On i siostry wykonali wiele małych i dużych prac, aby upiększyć kościół i teren. Był także wolontariuszem w Towarzystwie św. Pawła w Canfield w stanie Ohio, gdzie pracował z księżmi i braćmi przy ulepszaniu Sanktuarium św. Antoniego z Korytarza oraz innych projektów budynków i terenów.

Earl był pokornym i prostym człowiekiem, który po cichu praktykował swoją wiarę i dobre uczynki, nigdy nie szukając uznania i dawania z serca. Uwielbiał organizować ludzi, zadania i projekty (a także piętra, piwnice i garaże), Earl wiedział, czego potrzebujesz, zanim to zrobiłeś, i zwykle miał rację! Był mentorem i przyjacielem wielu swoich kolegów z Dear Compressor, a nawet po przejściu na emeryturę często szukał porad i porad dotyczących zarówno pracy, jak i życia.

READ  Bułgaria naprawi myśliwce MiG-29 w Polsce - Novinite.com

Pozostawił matkę Grace Tukey z Youngstown i jego żonę od 44 lat, byłą Laurel Sitler, którą poślubił 14 października 1978 r .; Przeżyła jej syn Matthew (Taron) Duke i ich dzieci Julia i Dublin Colton. , Ohio i jego córka, Abby Tukey, z Columbus, Ohio. Zostawia swoją siostrę Joan (Robert) Schulik z Youngstown i siostrzeńca Scotta Schulika z Youngstown oraz siostrzenicę Jill (Brian) Hecker i siostrzeńca Henry’ego z Nowego Jorku. Dodatkowo opuszcza swoją teściową Ann Sidler, z którą dzieli dom, oraz siostrzenice Roma (Dominic) z Dublina w stanie Ohio i Carlę (Frank) Wood oraz siostrzenicę Christine Felker z Midland w stanie Michigan i siostrzeńca, Kennetha Lynama z St. John’s w stanie Michigan.

Jego ojciec Jan J. Duque zmarł.

Rodzina i przyjaciele mogą złożyć wyrazy szacunku Earlowi w środę 21 grudnia 2022 r. w godzinach od 16:00 do 18:00 w domu pogrzebowym Rosie & Santucci, 4221 Market St., Boardman.

W czwartek, 22 grudnia 2022 r., o godzinie 10:00 w Bazylice Mata na Górze Karmel, 343 Route 343, Youngstown, Mt. Michael J. Gariglio jest celebransem.

Wszyscy proszeni są o osobiste spotkanie w kościele w czwartek, aby uczcić życie Earlsa.

Prywatny pochówek odbędzie się na cmentarzu Calvary w Youngstown.

Zamiast darowizn materialnych rodzina życzy sobie, aby darowizny zostały przekazane ku pamięci Earla na rzecz Sióstr Oblatów Najświętszego Serca Jezusowego, 50 Warner Rd. Hubbard, OH 44425 lub Bazylika Matki Bożej z Góry Karmel, 343 Via Mount Carmel, Youngstown, OH 44505.

Organizacjami zajmuje się Dom Pogrzebowy Rossi & Santucci.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzać www.rossisantuccifh.com Kondolencje dla rodziny Earlsów.

Telewizyjny hołd zostanie wyemitowany we wtorek, 20 grudnia o następujących przybliżonych godzinach: 7:10 w FOX, 12:22 w WKBN, 17:08 w MyYTV i 19:27 w WYTV. Film zostanie opublikowany tutaj w dniu emisji.