Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Dyskusja: Czego oczekujesz od E3 2021 w przyszłym tygodniu?

e3 – i wiele innych powiązanych wydarzeń związanych z grami – powrót w przyszłym tygodniu, po ustaniu pandemii w 2020 roku. Podczas gdy wciąż nie rozumiemy, czego możemy się spodziewać po wydarzeniu, Harmonogram E3 2021 Jest w większości zablokowany i zawiera transmisje na żywo z takich firm jak Ubisoft, Square Enix i nie tylko. Sony obecnie nie bierze udziału, chociaż pojawi się w trakcie Letni Festiwal Gier Jeff Quigley na żywoi na pewno będzie współpracować z podmiotami zewnętrznymi, aby pomóc w promowaniu tytułów, takich jak na przykład Forspock.

Jeśli mamy być szczerzy, jest to dziwny harmonogram, ponieważ wygląda na to, że treść rozprzestrzeniła się na wiele różnych wydarzeń – media, takie jak IGN, GameSpot i Games Radar, odmawiają wycofania się i wszystkie prowadzą własne programy. Cóż – co grozi zmniejszeniem rodzaju treści, jakich możemy się spodziewać po każdej audycji z osobna. A ponieważ PlayStation cofa się o krok, nasze zainteresowanie, jako jedna z witryn Sony, jest w dziwnym położeniu. Będziemy oglądać i informować, jak wiele z oferowanych tytułów zostanie wydanych na PS5 i PS4, ale wciąż czekamy na potwierdzenie dedykowanego wydarzenia na PlayStation.

E3 2021 2

Biorąc pod uwagę dziwne okoliczności, czego tak naprawdę oczekujesz od tegorocznego harmonogramu? Co cię w tym momencie satysfakcjonuje? Ubisoft na pewno będzie miał wiadomości i aktualizacje dotyczące tytułów takich jak Far Cry 6A Republika Jeźdźców, i wiele gier usługowych – ale co musi zrobić francuski wydawca, aby Ci zaimponować? Czy może się to zdarzyć w erze COVID-19?

Gry 2K to Podobno ma swobodny i strategiczny Marvel Borderlands W pracach, więc mogą to być przejawy patologiczne. Uważamy, że Square Enix otrzyma duże aktualizacje cudowni mściciele A Życie jest dziwne: prawdziwe kolory, chociaż spodziewane jest również ogłoszenie tego, co podobno jest plikiem strażnicy Galaktyki Gra. upadek Babilonu Będzie też miał swoją pierwszą publiczną wycieczkę i zawsze jest niewielka szansa, że ​​zobaczymy go więcej Final Fantasy XVI.

READ  Otwarta publiczna beta MultiVersus rusza 26 lipca, oto jak pobrać

Ale to mniej więcej tak naprawdę. Devolver Digital poprowadzi kolejną transmisję na żywo z klaunami, a także aktualizacje od Capcom, Bandai Namco i Take Two. Jednak większe historie mogą w końcu pochodzić od Microsoftu i które gry to nie jest Już na PS5. gwiezdne pole Oczekuje się, że zostanie oficjalnie ujawniony jako ekskluzywny dla Xbox, więc chociaż większość fanów już zmagała się z tą wiadomością, powinna w końcu zostać potwierdzona po miesiącach spamu z firmy Redmond.

M 3 2021 3

Ogólnie rzecz biorąc, nie brzmi to szczególnie atrakcyjnie dla graczy z Impress PlayStation, prawda? Jednak przy niskich oczekiwaniach zawsze istnieje możliwość zaskoczenia. Czego oczekujesz od miksu wydarzeń w przyszłym tygodniu? Czy będziesz śledzić transmisję na żywo, czy później dowiesz się o wszystkich nowościach?


Co sprawia, że ​​E3 2021 jest dla Ciebie przyzwoitą propozycją? Czy są jakieś konkretne gry, które spodziewasz się ogłosić? Podziel się swoimi poziomami entuzjazmu poniżej.