Tech

Dyskusja: Czego oczekujesz od E3 2021 w przyszłym tygodniu?

e3 – i wiele innych powiązanych wydarzeń związanych z grami – powrót w przyszłym tygodniu, po ustaniu pandemii w 2020 roku. Podczas gdy wciąż nie rozumiemy, czego możemy się spodziewać po wydarzeniu, Harmonogram E3 2021 Jest w większości zablokowany i zawiera transmisje na żywo z takich firm jak Ubisoft, Square Enix i nie tylko. Sony obecnie nie bierze udziału, chociaż pojawi się w trakcie Letni Festiwal Gier Jeff Quigley na żywoi na pewno będzie współpracować z podmiotami zewnętrznymi, aby pomóc w promowaniu tytułów, takich jak na przykład Forspock.

Jeśli mamy być szczerzy, jest to dziwny harmonogram, ponieważ wygląda na to, że treść rozprzestrzeniła się na wiele różnych wydarzeń – media, takie jak IGN, GameSpot i Games Radar, odmawiają wycofania się i wszystkie prowadzą własne programy. Cóż – co grozi zmniejszeniem rodzaju treści, jakich możemy się spodziewać po każdej audycji z osobna. A ponieważ PlayStation cofa się o krok, nasze zainteresowanie, jako jedna z witryn Sony, jest w dziwnym położeniu. Będziemy oglądać i informować, jak wiele z oferowanych tytułów zostanie wydanych na PS5 i PS4, ale wciąż czekamy na potwierdzenie dedykowanego wydarzenia na PlayStation.

E3 2021 2

Biorąc pod uwagę dziwne okoliczności, czego tak naprawdę oczekujesz od tegorocznego harmonogramu? Co cię w tym momencie satysfakcjonuje? Ubisoft na pewno będzie miał wiadomości i aktualizacje dotyczące tytułów takich jak Far Cry 6A Republika Jeźdźców, i wiele gier usługowych – ale co musi zrobić francuski wydawca, aby Ci zaimponować? Czy może się to zdarzyć w erze COVID-19?

Gry 2K to Podobno ma swobodny i strategiczny Marvel Borderlands W pracach, więc mogą to być przejawy patologiczne. Uważamy, że Square Enix otrzyma duże aktualizacje cudowni mściciele A Życie jest dziwne: prawdziwe kolory, chociaż spodziewane jest również ogłoszenie tego, co podobno jest plikiem strażnicy Galaktyki Gra. upadek Babilonu Będzie też miał swoją pierwszą publiczną wycieczkę i zawsze jest niewielka szansa, że ​​zobaczymy go więcej Final Fantasy XVI.

READ  Nintendo zachęca fanów Bayonetty 3 do pozostawania w kontakcie

Ale to mniej więcej tak naprawdę. Devolver Digital poprowadzi kolejną transmisję na żywo z klaunami, a także aktualizacje od Capcom, Bandai Namco i Take Two. Jednak większe historie mogą w końcu pochodzić od Microsoftu i które gry to nie jest Już na PS5. gwiezdne pole Oczekuje się, że zostanie oficjalnie ujawniony jako ekskluzywny dla Xbox, więc chociaż większość fanów już zmagała się z tą wiadomością, powinna w końcu zostać potwierdzona po miesiącach spamu z firmy Redmond.

M 3 2021 3

Ogólnie rzecz biorąc, nie brzmi to szczególnie atrakcyjnie dla graczy z Impress PlayStation, prawda? Jednak przy niskich oczekiwaniach zawsze istnieje możliwość zaskoczenia. Czego oczekujesz od miksu wydarzeń w przyszłym tygodniu? Czy będziesz śledzić transmisję na żywo, czy później dowiesz się o wszystkich nowościach?


Co sprawia, że ​​E3 2021 jest dla Ciebie przyzwoitą propozycją? Czy są jakieś konkretne gry, które spodziewasz się ogłosić? Podziel się swoimi poziomami entuzjazmu poniżej.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment