Tech

Freeview dołącza do Sky i Virgin Media z czterema wspaniałymi nowymi bezpłatnymi kanałami

Użytkownicy Sky, Virgin i Freesat otrzymali ostatnio cztery nowe kanały, a teraz do imprezy dołącza Freeview. Popularna platforma freeware dodała mnóstwo dodatkowych treści z nowo wprowadzonej wersji GREAT! Sieć wyświetlająca przeboje kinowe i klasyczne programy telewizyjne. Nowe kanały, teraz dostępne w Freeview, obejmują WSPANIAŁE! Filmy, świetnie! Klasyczne filmy, świetnie! Filmy akcji, super! TELEWIZJA.

W momencie uruchomienia klienci będą mogli zobaczyć wizyty takie jak Łowca ostrzy 2049, W rolach głównych Ryan Gosling i Ridley Scott, epickie science fiction الخيال Prometeusz Z udziałem Michaela Fassbendera.

Dostępne są również klasyki, w tym nagrodzona Oscarem muzyczna adaptacja klasyka Charlesa Dickensa, Oliwieru!Klasyczny thriller Hitchcocka pacjent socjologiczny, Sydney Poitier i Katharine Hepburn w Zgadnij kto przychodzi na obiad.

Ci, którzy chcą spędzić wieczór pełen nostalgii, mogą również posłuchać GREAT! Telewizor, który oferuje programy takie jak Napisała morderstwoA aniołki CharliegoA Starsky i Hutch, serce do sercai klasyczne Kto chce być milionerem?.

Nowe kanały, należące do Narrative Entertainment, zastąpią Sony Movies, Sony Movies Action, Sony Movies Classic i Sony Channel.

„Sony wykonało niesamowitą robotę, rozwijając te kanały i było świetnym partnerem w tej transformacji” — powiedział Daniel Levine, dyrektor generalny Narrative Entertainment. różnorodny. „Programowanie nie zostanie przerwane. Jesteśmy szczególnie podekscytowani, że możemy powitać markę taką jak Pop w rodzinie Narrative, która jest bez wątpienia najlepszą siecią docelową dla dzieci w Wielkiej Brytanii i wniesie niesamowity nowy wygląd do filmów i kanałów rozrywkowych ”.

Tutaj znajdziesz nowe filmy i programy telewizyjne.

  • Cudowny! Filmy na Freeview 33
  • Cudowny! Filmy akcji na kanale Freeview 41
  • Cudowny! Filmy na Freeview 51
  • Cudowny! Telewizor na kanale Free View 49

MUSI BYĆ WIĘCEJ! Sieć poinformowała również z Variety, że Narrative Entertainment planuje podnieść jakość treści dostępnych na nowo nabytych kanałach. Oczywiście świetnie! Nie jest to jedyna rzecz, którą możesz zobaczyć na Freeview, ponieważ usługa ta zwiększyła się i poprawiła w ostatnich latach.

READ  Akcje Xbox serii X: aktualizacje w Wielkiej Brytanii dotyczące uzupełniania zapasów od Game, Currys, Very i innych

W rzeczywistości Freeview Play, który jest preinstalowany na większości nowoczesnych inteligentnych telewizorów i jest dostępny do oglądania na popularnym Fire TV Stick firmy Amazon, ma nie tylko 70 kanałów na żywo, ale teraz oferuje ponad 30 000 godzin telewizji na żądanie, które zostały zebrane ze strumieniowego przesyłania usługi takie jak iPlayer, ITV Hub, All 4 i My5, żeby wymienić tylko kilka.

Freeview twierdzi, że w ciągu ostatnich dwóch lat zwiększyło transmisję na żywo o ponad połowę.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment