Tech

Dragon Quest 12 ukształtuje przyszłość serii, mówi Square Enix Boss

Nadal nie widzieliśmy Dragon Quest XII: Płomień przeznaczenia W rzeczywistości – wszystko, co musimy kontynuować, to slogan, a Square Enix mówi nam, że jest to bardziej „dojrzała” i oparta na wyborach historia – ale wyraźnie rozwija się, aby stać się wielką sprawą dla serii.

Dragon Quest zawsze był ogromny w Japonii i chociaż nigdy nie penetrował zachodniego rynku w ten sam sposób, można śmiało powiedzieć, że nadal jest bardzo popularnym i wysoko ocenianym obiektem w skali globalnej. To także seria, która nigdy nie odeszła od swoich tradycyjnych japońskich korzeni RPG, mimo że ma ponad trzy dekady.

Jednak Square Enix zasugerował, że Dragon Quest XII odbiega od formuły – przynajmniej do pewnego stopnia. Projekt, według Yusuke Matsudy, CEO Square Enix, będzie miał znaczący wpływ na przyszłość Dragon Quest.

Porozmawiaj z Famitsu, przetłumaczone wcześniej JimatsuMatsuda mówi: “Dragon Quest XII jest rozwijany z myślą o następnych 10-20 latach serii Dragon Quest. Są części, które nadal są spójne z tradycyjnym wizerunkiem Dragon Quest, ale nowe przedmioty są również niezbędne. W końcu, jako marka zawsze potrzebujemy innowacji.”

Jest to interesujący cytat, biorąc pod uwagę wspomnianą wcześniej ochronę Dragon Quest, i ciekawie będzie zobaczyć, jak wygląda inny Dragon Quest XII, gdy w końcu dostaniemy trochę rozgrywki. Mam nadzieję, że nie będziemy musieli dłużej na to czekać.

READ  Rocznica: ​​O mój Boże, czy GameCube naprawdę ma 20 lat?

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment