Tech

Karty graficzne Nvidia RTX z serii 30 trafią do sprzedaży jutro w Best Buy

Karty graficzne Nvidia RTX 30 Series Znaczący wzrost wydajności nad konkurentami z serii 10 i 20, ale przez wiele miesięcy nie można było ich znaleźć w rozsądnej cenie. Best Buy był jednym z najlepszych zakładów na znalezienie karty w USA w rozsądnej cenie, a jutro zaoferuje wybranym odwiedzającym sklep fizyczny możliwość zakupu pojedynczej karty graficznej – bez martwienia się o boty, spekulantów i – ufnie! – Inflacja cen. Oto wszystkie szczegóły, które musisz znać, aby je zdobyć Najlepsze karty graficzne.

Po pierwsze: czas. Pracownicy Best Buy zaczną rozdawać bilety osobom oczekującym w kolejce, po jednym na osobę, począwszy od jutra o 7:30 czasu lokalnego, czyli we wtorek (20 lipca 2021 r.). Bilety gwarantują Ci szansę na zakup jednej karty graficznej z oferty dostępnej na tej stronie, co, miejmy nadzieję, pozwoli graczom potrzebującym zdobyć GPU bez kupowania dziesiątek rakiet do późniejszej sprzedaży online.

102 lokalizacje mają wszystkie lokalizacje, od wybrzeża po koszty, ale zauważam, że nie wszystkie stany i terytoria są objęte – ani Santa Fe w Nowym Meksyku, ani większe Albuquerque nie są wymienione, co sprawia, że ​​​​najbliższe możliwe lokalizacje to Colorado Springs około pięciu godzin drogi. samochodem. Ten wpis na blogu Best Buy zawiera pełną listę witryn, Oraz uwagi dotyczące bezpieczeństwa itp.

Jeśli najbliższego sklepu nie ma na liście lub nie masz ochoty na wycieczkę do lokalizacji stacjonarnej, nie martw się — podaż kart graficznych wciąż powoli się poprawia i miejmy nadzieję, że ceny kart będą nadal spadać przez kolejne tygodnie i miesiące. Zebraliśmy najlepsze miejsca, w których można szukać zapasów, w artykułach poświęconych każdej karcie, które zawierają również szczegóły, takie jak RRP, liczby wydajności i linki do naszej pełnej recenzji. Te linki są dla Twojej wygody:

READ  Wyciek Google Pixel 6 Pro ujawnia nowy projekt telefonu - kto potrzebuje Google IO?

Ogólnie rzecz biorąc, karty o wyższych numerach są mocniejsze, ale droższe, z „dobrym punktem” dla gier 1080p wokół RTX 3060 Ti i 1440p wokół RTX 3070 i gier 4K na 3080. Dwa nowe modele Ti, 3070 Ti i 3080 Ti, tylko w dobrej cenie w porównaniu do Titan-grade RTX 3090 na szczycie grupy – ale karta, którą możesz kupić w sugerowanej cenie detalicznej, jest lepsza niż karta o „najlepszej wartości”, za którą płacisz większe szanse!

Wygląda na to, że tego typu wyprzedaże stają się coraz bardziej powszechne, a niedobór silikonu w końcu zanika. Możemy tylko mieć nadzieję, prawda?

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment