Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Deepak wycofuje się z Poland Open z powodu kontuzji łokcia: The Tribune India

Warszawa

Indyjski zapaśnik olimpijski Deepak Bunya wycofał się dzisiaj z Polish Open tutaj, aby uniknąć pogorszenia się kontuzji lewego łokcia, którego doznał w ostatniej serii klasyfikacji przed Igrzyskami w Tokio. Bona musiała wygrać kategorię wagową 86 kg, ale przegrała ćwierćfinał z Amerykaninem Zahidem Valencia. Dowiedział się, że brązowy medalista Mistrzostw Świata 2019 doznał kontuzji na dwa do trzech dni przed wyjazdem na trening do Warszawy. – To drobna kontuzja, nie martw się. On wciąż ćwiczy – powiedział trener reprezentacji Jagmader Singh dla PTI.

Kalkuta

Zakaz transferu FIFA do East Bengal, Kerala Blasters

FIFA zabroniła indyjskim klubom Premier League East Bengal i Kerala Blasters podpisywania nowych graczy w okienku transferowym z powodu niepłacenia składek na rzecz byłych rekrutów. Okres transferowy rozpoczyna się w środę.

Bombaj

Kluby ISL, aby grać co najmniej 7 indyjskimi graczami jednocześnie

Sezon 2021-22 w indyjskiej Premier League przyniesie wzrost udziału lokalnych graczy na boisku dzięki nowemu zestawowi wytycznych, które wymagają od klubów wystawienia co najmniej siedmiu zawodników jednocześnie z poprzednich sześciu.

Lozanna

Drużyna uchodźców składająca się z 29 sportowców została wybrana do udziału w igrzyskach olimpijskich w Tokio

Drużyna uchodźców na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio składa się z 29 sportowców rywalizujących w 12 dyscyplinach. Drużyna wybrana przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski została wyłoniona z 55 sportowców, którzy uciekli ze swoich krajów pochodzenia i otrzymali stypendia na treningi do Igrzysk w swoim kraju.

Nowy Jork

LeBron James pominie Igrzyska Olimpijskie w Tokio

Podobno legenda NBA LeBron James opuści drużynę olimpijską.

Londyn

FA otrzymuje pierwszą kobietę-kapitan w swojej 158-letniej historii

FA nominowało dziś Debbie Hewitt na pierwszą kobietę-kapitan oryginalnej narodowej drużyny piłkarskiej stworzonej od 158 lat. agencje