Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Deborah l.  Sakara 1960-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Deborah l. Sakara 1960-2023 | Wiadomości, sport, praca

YOUNGSTOWN — Po krótkiej chorobie Deborah „Debbie” Lynn Sakara (63 lata) zmarła w środę, 4 października 2023 r. w głównym kampusie Cleveland Clinic.

Urodziła się 30 września 1960 roku jako pierwsze z czwórki dzieci Thomasa Edwarda i Patricii Ann Venosky Mountford.

Debbie ukończyła w 1978 roku Boardman High School i studiowała kosmetologię w MCCTC. Jej pierwszą pracą była praca w Pierwszym Federalnym Banku Youngstown.

Debbie z rodziną przeprowadziła się na Florydę, gdzie pracowała w Barnett Bank w Neapolu, zanim w 1986 r. wróciła do Youngstown. Była kochającą i troskliwą żoną i matką; Wychowała rodzinę i opiekowała się synem Tommym. W tym pracowitym okresie Debbie nadal znajdowała czas i energię na pracę poza domem, w tym w LaVilla Sports Bar & Grille i The Fireplace Restaurant jako kelnerka i barmanka. Dzięki swojemu ciągłemu uśmiechowi, wspaniałej osobowości i prawdziwej miłości do ludzi Debbie osiągnęła sukces w branży spożywczej. Klienci ją uwielbiali, a ona zawsze miała otwarte ucho. Budowała z nimi relacje i bardzo im się to podobało. Jeśli chodzi o współpracowników Debbie, wiedzieli, że to będzie pracowity wieczór, kiedy usłyszeli jej krzyk z tyłu domu: „PEŁNY BAR”.

Przez lata pracowała także dla rodziny Haney w różnych kancelariach prawnych, a ostatnio na cmentarzu Lake Park, pomagając rodzinom w żałobie.

Debbie miała silną wiarę katolicką, błogosławiła wszystkich swoją wodą święconą, odmawiała codzienne modlitwy i była członkinią kościoła św. Macieja.

Miłość Debbie polegała na byciu głównym opiekunem swojego syna, Tommy’ego. Upewniła się, że poznał miłość rodziny i przyjaciół oraz że doświadczył wszystkiego, co życie ma do zaoferowania.

Debbie lubiła wiele rzeczy, w tym baseball i mecze NHRA ze swoim synem Tommym i bratem Tomem; Randki na zakupach z córką Lailą i wnuczką Avery; Dbanie o swoje rośliny; Gra w rzutki ze swoim mężem Markiem; I chodzenie na koncerty ze swoją dobrą przyjaciółką Janet. Lubiła także grę w kręgle, karty i losy na loterię. Debbie była najlepszą gospodynią w mieście, była gospodarzem wszystkich świąt, sprawiła, że ​​były idealne i oczywiście obsługiwała wszystkich i zawsze jadła ostatnia. Ostatnio lubiła patrzeć, jak jej mała dziewczynka, Cha Cha, gra w softball.

READ  Wollongong 2022: Dominujący występ Evenepoela czyni go najmłodszym mistrzem świata w wieku 29 lat

Debbie pozostawiła męża, Marka Allena Sakarę z Youngstown; dzieci, Lila Morris z Polski, Thomas „Tommy” Morris z Youngstown i Heather (Josh) Sakara ze Struthers; wnuki, Avery Lynn Patricia Morris z Polski i Lincoln James Calabrete ze Struthers; rodzeństwo: Thomas Mountford z Youngstown, Colleen (Terry Round) Berarducci z Hubbard i Patrick (Christine) Mountford z Erie, Pensylwania; macocha Joanie Mountford; szwagier Pete Berarducci; A także siostrzenice, siostrzeńcy, ciotki, wujkowie i kuzyni.

Oprócz rodziców Deb poprzedziła śmierć teściowa Mary Sakara; Teść Paweł Sakara. i jego szwagier Paul Sakara.

Cała rodzina Debbie pragnie podziękować personelowi Oddziału Intensywnej Terapii 51 na głównym kampusie Cleveland Clinic za opiekę i współczucie okazane jej w ostatnich godzinach jej życia.

Odbędzie się oglądanie, a rodzina przyjmie przyjaciół od 15:00 do 19:00 w niedzielę 8 października 2023 r. i od 9:00 w poniedziałek 9 października 2023 r. podczas nabożeństwa kremacyjnego i pogrzebowego prowadzonego przez Gary’ego S. Silvata Inc, 3896 Oakwood Zdrowaśka. , Austintown, Ohio 44515. Msza pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek o godzinie 11:00 w kościele św. Macieja.

Dziel się wspomnieniami i przesyłaj kondolencje, odwiedzając stronę cremateohio.com.

(specjalne powiadomienie)