Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy Real Steel 2 nadal będzie się działo, a Hugh Jackman powróci na ring robotów?

Czy Real Steel 2 nadal będzie się działo, a Hugh Jackman powróci na ring robotów?

Jeśli wyjdzie „Real Steel 2”, możemy rozsądnie założyć, że Jackman powróci do swojej roli z pierwszego filmu jako Charlie Kenton. W oryginalnym filmie były bokser Jacksona ponownie nawiązuje kontakt ze swoim synem Maxem (Dakota Goyo), z którym był w separacji, po tym, jak odzyskał na złomowisku sparringowego robota Atoma i wyszkolił go, aby został zawodnikiem na arenie, aż do ponownego ożywienia więzi z Billym. Evangeline Lilly, córka starego trenera boksu Charliego. Anthony Mackie zagrał także w filmie „Real Steel” w roli Finna – przyjaciela Charliego i właściciela podziemnego centrum bokserskiego – i przedstawił swój własny, szalony pomysł na kontynuację skupioną wokół jego postaci:

„Zawsze myślałem o pomyśle udania się do podziemi i zobaczenia prawdy. Podziemny ring bokserski jest zupełnie inny od tej ostatniej walki [the finale League match in the movie] Z całym blichtrem, przepychem i połyskiem. Czuję, że mógłbyś zrobić Mad Maxa z Real Steel, a ja mogłabym być Tiną Turner.

Choć takie podejście brzmi interesująco, „Real Steel 2” prawdopodobnie pasowałoby do historii Charliego i Maxa, a nie zbaczało z takiej ścieżki w tym momencie. Skoro już mowa o Maxie, Goyo nie działał zawodowo od 2014 roku, co stawia pod znakiem zapytania jego zaangażowanie, bardziej niż pozostałych członków obsady „Real Steel”. Relacja między Charliem i Maxem była absolutnie sercem pierwszego filmu, więc idealnie byłoby, gdyby kontynuacja przywróciła Goyo do rzeczywistości – zakładając oczywiście, że jest on tak samo głęboko zaangażowany w kontynuację walki robotów, jak reszta z nas. Myślcie pozytywnie, ludzie!

READ  Propalestyńskie protesty studenckie: Miliarder Leon Cooperman wstrzymuje datki na rzecz Uniwersytetu Columbia z powodu protestów propalestyńskich studentów