entertainment

Czy możesz uwierzyć, że od 100-warstwowego wyzwania minęło już pięć lat?

W ciągu ostatnich dwóch dekad widzieliśmy wiele… interesujących wyzwań, które pojawiły się w Internecie, ale *z pewnością* wyzwanie 100-warstwowe wymaga pewnego rodzaju ciasta, aby być najbardziej niezwykłym, a jednocześnie fajnym, poza grupą.

Podczas gdy niektóre wyzwania, takie jak Wyzwanie przypływu i Wyzwanie cynamonowe, była po prostu poważna, et, jak Serowe Wyzwanie i Harlem ShakeTo było po prostu dziwne, było w tym coś dziwnego 100-warstwowe wyzwanie.

Wszystko zaczęło się w połowie 2016 roku, kiedy a youtube, znany jako Po prostu nailogiczne, prośba fanów, w której zakwestionował nałożenie ponad 100 warstw lakieru do paznokci, wywołując oburzenie, które od tego czasu zostało nazwane „Mountain Polish”.

Po pięciu latach czujemy, że jesteśmy w końcu gotowi, aby przyjrzeć się niektórym z najważniejszych punktów wyzwania.

Przedstawiamy pięć spośród 100 najbardziej prowokujących do myślenia wyzwań klasowych wszechczasów.

1. OG

Dlaczego stworzyłeś listę: Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie tej listy niż „świętowanie” filmu, od którego wszystko się zaczęło. Podczas gdy wielu ludzi uważało to za obrzydliwe w tamtym czasie, zdecydowanie nie mieli pojęcia, co się wydarzy.

2. Pęknięta ziemia

Dlaczego stworzyłeś listę: Jest coś nienaturalnego w sposobie, w jaki płynna szminka tak szybko zamienia się w popękane kamyczki. Chociaż to z pewnością nie może być dobre dla jej ust, musimy przyznać jej ocenę A+ za jej wkład w naukę.

3. Ekspres do blistrów

Dlaczego stworzyłeś listę: To zdecydowanie musi być najgorsza rzecz, jaką można zrobić ze swoją skórą. Po prostu nie możemy pozwolić, by jej ofiara poszła na marne.

4. Ała

Dlaczego stworzyłeś listę: 100 warstw maski na twarz powinno być jedyną rzeczą, która może się oprzeć zniszczeniu 100 warstw zatykającego pory podkładu. To lekarstwo na problem, którego nikt nigdy nie powinien mieć i uznaliśmy to za całkiem fajne.

READ  Najlepszy film o Harrym Potterze jest wreszcie emitowany w HBO Max

5. „To nie jest faza, mamo”.

Dlaczego stworzyłeś listę: Rzeczywiście, ten film jest po prostu dostępny, aby dzieci emo mogły pokazać rodzicom, jakie mogą być nawyki dotyczące tuszu do rzęs lub eyelinera (lub eyelinera, nie oceniamy). Możemy mieć tylko nadzieję, że osoba, która nakręciła film, zdołała wykorzystać swoje rzęsy jako skrzydła, aby polecieć w urocze miejsce.

6. Kultowy

Dlaczego stworzyłeś listę: Przed przerwą na czas nieokreślony Jenna Marbles pobłogosławiła nas tym popularnym filmem. Chociaż może to nie być miejsce, w którym trend się zaczął, można powiedzieć, że tam powinien był się zakończyć. Nikt nie przebije Jenny.

Dla wszystkich zabawnych rzeczy i innych przypomnień o rzeczach, o których prawdopodobnie powinieneś zapomnieć, szukaj podcastu Hit Entertainment

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment