Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Radhika Apte ujawnia: „Watykałam się przed podjęciem tej roli”

Po zagraniu serii poważnych ról, Radhika twierdzi, że reżyserka Monica O My Darling uwierzyła w nią i zachęciła ją do spróbowania czarnej komedii.

Radhika Apte stwierdziła na początku naszej rozmowy, że jej typ thrillera jest jej ulubionym. Wygląda więc na to, że skorzysta z okazji, by stać się częścią Monica O My Darling, która jest dziwną mieszanką akcji i humoru. To sytuacja korzystna dla wszystkich, gdy połączysz to z nowym głosem reżysera Vasana Bali. Jednak Apte zaszokowała nas, kiedy przyznała: „Nie chciałem zagrać tej roli. Myślałem, że nie będę w stanie tego zrobić, biorąc pod uwagę rodzaj humoru, jaki miała moja postać. Mimo to Vasan we mnie wierzył”.

W filmie występują również Huma Qureshi i Rajkumar Rao. W filmie występują również Huma Qureshi i Rajkumar Rao.

Z Sacred Games (2018), Lust Stories (2018) i najnowszą Vikram Vedha, które stanowią większość jej kariery, niechęć aktorki do wypróbowania nowego gatunku jest zrozumiała. Jednak zwiastun filmu Netflix daje zupełnie inną narrację. Ze swoimi zabawnymi postaciami Apte, która gra ACP Naidu, która prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa, staje przeciwko Rajkummarowi Rao i Huma Qureshi. „Aby dopracować ton, przeszliśmy pewne szkolenie. Trudno było zrozumieć mentalność mojej postaci. Myślałem, że poczucie humoru w filmie było wyjątkowe, kiedy zaproponowano mi tę rolę. Ale kiedy go obejrzałem, brzmiało to naturalnie. Współpraca aktora z Główną atrakcją była Bala, która była gorącą zwolenniczką, za swoją pracę przez wiele lat.

„Pamiętam, że rozmawiałem z nim przez telefon. Wyraziłem chęć współpracy z tobą. W takim razie wypracujmy to. Jego wizja jest krystalicznie czysta, ma słodki głos. chcą i nie dadzą ci możliwości eksperymentowania. Vasan ci daje [free hand] Chociaż wie, czego chce” – uśmiecha się. Apte podkreśla, że ​​może pomóc artystom czuć się bezpiecznie w swojej artystycznej wypowiedzi, co jest jeszcze ważniejsze”. Zachęca do wyjścia ze swojej strefy komfortu i próbowania nowych rzeczy, nawet jeśli ciągle zawodzisz. Tak więc, chociaż istnieje chęć wypróbowania nowych rzeczy, istnieje również jasność co do kierunku, w którym chcemy podążać w konkretnej scenie.

READ  Animation Globe przedstawia Loving Vincent - Polska