Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Co dalej z Jakubem Stolarczykiem jako Leicester Polska U.21 International – TCF – FILBERT Podejmij przemyślaną decyzję dotyczącą przyszłości trasy

Osadź z Getty Images

Jakub Stolarczyk (22 l.) ma kontrakt w Leicester do 2026 roku iz pewnością jest zawodnikiem, o którego klub będzie chciał walczyć w pierwszej drużynie.

W poprzednich sezonach najlepiej spisywał się w drużynie U.21, podczas gdy Leicester przetrwał w PL2. Przeprowadzka do Dunfermline w przeszłości również zakończyła się sukcesem, a kiedy dostał kilka szans w pierwszej drużynie Fleetwood, pokazał swoje umiejętności.

Jego ostatnie doświadczenie we Fleetwood miało miejsce w drużynie, która pokonała QPR w 3. rundzie Pucharu Anglii, zapewniając dobre pożegnanie. Ponieważ Arlo Doherty i Chituru Odunsu nie są bramkarzami, decyzja w tej chwili polega na decyzji, czy Stolarcy powinien zostać w klubie i zapewnić sobie status PL2 na następny sezon. Stolargiczny przelew pożyczki może być niezłą frajdą.

Wiele klubów może być zainteresowanych Stolarczykiem, a Kolo Toure prawdopodobnie wróci do Leicester, aby spróbować sprowadzić go na wypożyczenie, ponieważ Wigan przygląda się wielu pozycjom w styczniowym okienku transferowym.

Jakub Stolarczyk zrobił dobre wrażenie w akcji w Dunfirmline Athletic w zeszłym sezonie, a ruch na północ z pewnością może być kolejną opcją, a perspektywa gry w SPL przez resztę sezonu może być atrakcyjna.

Jak dotąd nie było żadnych konkretnych wiadomości ani zainteresowania wysokim stoperem. Ciekawie będzie podążać śladami jednego z najbardziej ekscytujących bramkarzy angielskiego futbolu.

Najnowsze wydania książkowe

Księgarnia Filbert Way

Sprawdź swoje wyniki piłkarskie

Wyniki Leicester na żywo

Sprawdź swoje piłkarskie historie i porozmawiaj o transferach

Leicester City i nie tylko

READ  Bezrobocie w Polsce wciąż spada - Pierwsze wiadomości