Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Cholerny mechaniczny wyczyn.  Nowy album z wcześniej niepublikowanymi piosenkami byłego gitarzysty Megadeth, Chrisa Poland

Cholerny mechaniczny wyczyn. Nowy album z wcześniej niepublikowanymi piosenkami byłego gitarzysty Megadeth, Chrisa Poland

Dam The Machine z byłym gitarzystą Megadeth, Chrisem Bolandem, wydali album zatytułowany The Last Man, zawierający dziesięć wcześniej niepublikowanych utworów z lat demo. The Last Man jest dostępny na CD, winylu i w wersji cyfrowej. Zamów Ostatniego Człowieka damnthemachine.com.

Muzycy z całego świata, którzy zamykają się w tych betonowych salach na Santa Fe Avenue, znanych jako Downtown Rehearsals, zajmują szczególne miejsce w centrum Los Angeles. Chris wydał swoje solowe arcydzieło Return to Metallopolis z Markiem Poland, a następnie z Dave’m Randym (na basie i kilku wokalach na żywo). Pod koniec 1990 usłyszał od Chrisa, że ​​Ross Robinson szukał kogoś, kto dołączyłby do tria jako wokalista i gitarzysta/pisarz. , a Ross z DJC (wtedy mieszkał w Pittsburghu) skontaktował się. Krótka rozmowa zorganizowała przesłuchanie w LA. David nauczył się materiału z albumu Return to Metallopolis w ramach przygotowań do spotkania, a spotkanie było porywającym sukcesem, gdy historia TDM rozwijała się, a kwartet bez wysiłku wszedł w pełną rozmach w ciągu kilku minut.

W pierwszych miesiącach zespół napisał „Legend Maker”, „Heaven’s Gate”, „The Price”, „The Final Poprawka”, „Man vs. So Much More” i „Welcome the Red”. Piosenki z pierwszego albumu zostały napisane niedługo później, podczas gdy pozostałe sześć utworów (cztery z tego wydawnictwa) zostały napisane po intensywnych trasach koncertowych w 1992 i 1993 roku z Voivode, Flotsam & Jetsam, Clutch, Excel i zespołem. Teatr Marzeń. Historia DTM jest z pewnością dość wyjątkowa, zespół znacznie wyprzedzający swoje czasy, pełen pożądania i talentu, choć po tej nieco krótkotrwałej aktywnej egzystencji trzeba było zamknąć drzwi.

Jak wyjaśniono w niedawnym wywiadzie z DJC i Steevem Riccardo (byłym agentem promocyjnym A&M DTM), uważają, że to najlepsza droga: „To szczęście, że podjęliśmy tę decyzję i robiąc to, zabiliśmy legendę Ady. Silnik jest w swoim kroku, a my będziemy w stanie ciągnąć go na drogę przez wiele lat”. Zamiast tego próbuje dążyć do czegoś dla siebie.

READ  Przed wyjazdem koniecznie sprawdź X-Divide Azeko Poland SA (GPW: ACP)

„Teraz 30 lat później, myśląc o tej wspaniałej kolekcji ludzi i muzyki, ostatnio obciążonej i dziwnie oświeconej ciężarem epidemii i tyloma trudnościami, ważne jest, aby znaleźć sposób, aby to połączyć. fanów, których jest wielu! Ciesz się tym kawałkiem historii muzyki!”

Grafika i projekt autorstwa Chrisa Corrado:

Wykaz utworów:

„Rewizja końcowa”
„Witamy czerwony”
„Bramy niebios”
„Twórca legend”
„Przerwana wojna”
„Jasny dzień”
„prezent”
„Człowiek kontra tak wiele więcej”
„Zignorujemy”
„Ten słaby wierszyk”

Zamówienie:
Chris Polska – Gitary
Mark Polska – bębny
Dave Randy – bas i chórki
David Judson Clemons – gitary i wokal