Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Poland Township będzie transmitować swoje publiczne spotkania |  Wiadomości, sport, praca

Poland Township będzie transmitować swoje publiczne spotkania | Wiadomości, sport, praca

Poland – Poland Township wkrótce będzie miało możliwość streamowania swoich spotkań na YouTube, Facebooku i innych platformach streamingowych.

Zarząd zaczął omawiać ten pomysł na początku tego roku, a wszyscy trzej powiernicy jednogłośnie zgodzili się na dalszy rozwój, powiedział powiernik Eric Ungaro.

„Jest taka potrzeba w całej Ameryce”, powiedział Ungaro, podkreślając znaczenie tych strumieni dla przejrzystości między społecznością a władzami lokalnymi.

„Jeśli coś nieetycznego się wydarzy, nie ukrywaj tego. Chcemy uzyskać informacje dla Polaków, aby pokazać, że jesteśmy pewni naszych spotkań i tego, jak traktujemy naszych obywateli” – powiedział.

Tak jak ma to miejsce na stronie internetowej Poland Township, dostęp do tego, co dzieje się podczas spotkań, ogranicza się do dostępu do agendy i informowania mieszkańców, jak głosowali członkowie zarządu.

Dzięki nowym możliwościom przesyłania strumieniowego Polska dołącza do kilku samorządów lokalnych, które kontynuują przesyłanie strumieniowe spotkań, w tym Rady Miasta Struthers, Rady Miasta Canfield i Hrabstwa Mahoning.

„Jeśli masz problem w swoim mieście lub hrabstwie, powinieneś przyjść na spotkanie” – powiedział Ungaro.

Przeczytaj jutrzejszą gazetę Vindicator, aby dowiedzieć się więcej na temat tej historii.

Otrzymuj dzisiejsze najważniejsze wiadomości i nie tylko bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczejREAD  Albania szokuje Polską; Holendrzy pokonali Irlandię