Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Chłopiec Boltona jedzie do Polski, aby uczcić rocznicę wojny na Ukrainie

Chłopiec Boltona jedzie do Polski, aby uczcić rocznicę wojny na Ukrainie

Milan Kumar został zaproszony przez Konsulat Generalny Ukrainy do spędzenia półrocznych wakacji w różnych miejscach, aby wspierać upośledzone dzieci Ukrainy.

Milan, który w zeszłym roku spotkał się z premierem Rishim Sunakiem i jego żoną Akshatą Murthy przy Downing Street 10, jest doceniany za swoją pracę na rzecz dzieci w niekorzystnej sytuacji i wspiera ukraińskie sieroty na arenie międzynarodowej.

Podczas pobytu w Polsce w pobliżu granicy polsko-ukraińskiej Milan przekazał 50 książek ukraińskim dzieciom mieszkającym w Polsce.

Bolton News: Mediolan z młodym studentem w PolsceMediolan z młodym studentem w Polsce (Zdjęcie: Taksa Kumar)Dzieci ewakuowano z terenów okupowanych przez Rosję i kontynuowały naukę według ukraińskiego programu nauczania.

Jednak te dzieci potrzebowały książek w języku ukraińskim, które zapewniał Mediolan.

Milan powiedziała: „Uwielbiam czytać i poznawać świat poprzez książki i chcę pomóc większej liczbie dzieci odkryć magię czytania i wszystkie wspaniałe korzyści, jakie się z tym wiążą”.

Konsul generalna Ukrainy w Krakowie Iryna Jaremczuk powiedziała: „Dzieci przebywają tymczasowo w Polsce, sytuacja jest bezpieczna i wrócą na Ukrainę, gdy Rosja zaprzestanie barbarzyńskich ataków na infrastrukturę cywilną i obszary mieszkalne”.

Przeczytaj nasze najważniejsze wiadomości tutaj:

Bolton News: Milan gra na saksofonieMilan gra na saksofonie (Zdjęcie: Taksa Kumar)Mediolan bawi także dzieci muzyką.

Był początkującym graczem na saksofonie i chciał zrobić dla dzieci coś wyjątkowego, więc Milan w ciągu kilku dni nauczył się grać ukraiński hymn narodowy.

Milan otrzymała owacje na stojąco po jej podnoszącym na duchu występie, podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i taneczne oraz zaprezentowali gościom kreatywne występy.

Jeśli masz historię lub coś, co chciałbyś zaprezentować społeczności, napisz do mnie e-mail [email protected] Lub napisz do mnie na adres X @chloewjourno.

READ  Zdaniem prezesa BGE w Polsce węgiel jest ewidentnie wykorzystywany w energetyce, wiadomościach energetycznych, np. Powinien skończyć się światem energii