Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Charlize Theron, „Szkoła dobra i zła” Kerry Washington w Netflix

Netflix się dostosowuje Szkoła dobra i zła Seria książek autorstwa Sumana Shinaniego. Wyreżyserowany przez Paula Feige, nadchodzący pełnometrażowy film fantasy Charlize Theron i Kerry Washington w rolach głównych. Teraz producenci udostępnili pierwsze zdjęcia z filmu.

Dobra i zła szkoła pierwsze spojrzenie

Netflix upuścił to pierwsze zdjęcie Charlize Theron i Kerry Washington z Szkoła dobra i zła. Na jednym ze zdjęć Theron nosi makijaż, zakrywając twarz. Wyróżniają się jej rude włosy i czarny lakier do paznokci. Na poniższym zdjęciu Waszyngton jest widziany w jej wysadzanym klejnotami, królewskim, złotym stroju. Ostatnie zdjęcie przedstawia dwóch aktorów tańczących z reżyserem Paulem Fig. Charlize Theron gra Lady Leso Szkoła dobra i zła Z Kerry Washington jako profesorem Duffym. Spójrz na poniższe zdjęcia:

Zdjęcie: Twitter @ NETFLIXFILM

Zdjęcie: Twitter @ NETFLIXFILM

Opowieść przedstawia najlepsze przyjaciółki Sophie i Agathę, które niedługo odkryją, dokąd trafiają bajkowe dziedzictwo do School: The School of Good and Evil, gdzie zwykli chłopcy i dziewczęta są szkoleni, by zostać bohaterami baśni i złoczyńcami. Dzięki własnym aspiracjom do księżniczki Sophie wie, że zostanie wybrana do szkoły na dobre i dołącza do grona byłych uczniów, takich jak Kopciuszek i Królewna Śnieżka. Tymczasem Agatha, ze swoim ponurym i nikczemnym kotem, wydaje się być naturalnie występującym atutem dla złoczyńców Szkoły Zła. Jednak losy dziewcząt szybko się odwróciły: Sophie zapisała się do szkoły zła, a ulga w szkole dobra. Ale co, jeśli błąd jest pierwszą wskazówką do odkrycia, kim naprawdę są Sophie i Agatha? Ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę w tej ekscytującej i komediowej opowieści, w której jedynym wyjściem z bajki jest życie z jednym.

READ  Netflix uspokaja obawy Wall Street oczekiwaniami dotyczącymi wzrostu klientów

Universal Pictures po raz pierwszy nabyło prawa do bestsellerowej powieści w 2013 roku. Jednak w zeszłym roku Netflix podjął się modyfikacji książki. W filmie fabularnym główne role zagrali Sophia Ann Caruso i Sophia Willie. Jest tam również Lawrence Fishburne, Michael Yeoh, Jimmy Flutters, Kate Young i Earl Cave. Projekt jest obecnie filmowany w Irlandii Północnej. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Zdjęcie: Twitter @ NETFLIXFILM

Dostać najnowszy Wiadomości o rozrywce Z Indii i całego świata. Teraz śledź swoje ulubione gwiazdy telewizyjne i aktualizacje telewizyjne. Republic World to Twój punkt docelowy w jednym miejscu Bollywood News. Śledź nas już dziś, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nagłówkami ze świata rozrywki.