Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Manocorist Green Flash Gel to długotrwały domowy manekin

Jestem fanką pielęgnacji paznokci. Odkąd zaczęła się pandemia, stałem się ekspertem w robieniu paznokci – pchaniu skóry i wszystkim innym. Ale zanim zamknięto salony piękności, Manis Gel był moją ulubioną rzeczą; Co dwa tygodnie będę dostawał taki jak zegar. Chociaż uwielbiam mój zwykły lakier, nadal nie mogę oprzeć się urokowi żeli: nie pękają! Trwają długo! Cóż, dzięki Manucurist Green Flash Gel Polish malując paznokcie mogę mieć to, co najlepsze z obu światów.

Francuska marka paznokci wymyśliła pierwszą wegańską alternatywę dla lakieru hybrydowego – można ją pomalować I usuń W domu – i właśnie wprowadzony na rynek w maju. To bardzo idealny moment: po roku ustawiania swoich ręcznie robionych paznokci ludzie dbali o swoje podstawy paznokci (wiem, że jestem ich właścicielem). Według danych branżowych przeprowadzonych przez NPD Group, Poszukiwania dotyczące pielęgnacji paznokci wzrosły wykładniczo W 2020 r. Chociaż na półkach jest teraz wiele świetnych opcji push-up, linia Green Flash Manucurist wypełnia lukę na rynku dla tych, którzy wolą lakier żelowy dla panny młodej, ale nie chcą wracać do salonu. Oczywiście musiałem dostać to w swoje ręce – gra słów zamierzona – od razu. Przeczytaj informacje na temat najzdrowszego rozwiązania do manicure.

Jak działa Manocurist Green Flash?

Miga na zielono Swoją nazwę zawdzięcza sklasyfikowaniu jako „zielony” kosmetyk. Tak jak: Jest sformułowany w 84% z naturalnych składników (fantastyczny wyczyn dla lakieru do paznokci, który jest tradycyjną kategorią Pakowane z chemikaliami12), jest wolny od 12 (aka nie zawiera toksycznych składników, takich jak Formaldehyd i toluen, I Hydrochinon), I jest wegański i wolny od okrucieństwa.

Jeśli jesteś fanem galaretki, która odczuwa poczucie winy, gdy po usunięciu lakieru spojrzysz na swoje paznokcie i zobaczysz bardzo kruche, suche i łamliwe końcówki, z pewnością docenisz czystą alternatywę. Problem z żelami polega na tym, że twoje paznokcie mogą ulec uszkodzeniu, gdy je zdejmiesz, ponieważ musisz je namoczyć Aceton – i jest naprawdę sucho – przed przystąpieniem do czasami agresywnego skrobania, aby uzyskać każdy ostatni kawałek.

READ  Ukaże się tajny pamiętnik „Polki Anny Frank” Reni Spiegel

Magia formuły Manucurist to … werble, proszę … możesz użyć zwykłego zmywacza do lakieru, aby go zdjąć. Zasadniczo oznacza to, że możesz przejść przez jedyną wadę klasycznych żeli, a jednocześnie czerpać te same długotrwałe, łuszczące się korzyści.

Z TH Kompletny zestaw dla profesjonalistów – Który kosztuje 89 dolarów – będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz do domowej grzywy: podkład, top, kolorowy lakier, zmywacz do żelu (bez acetonu, przy okazji) i ładną małą żarówkę LED, aby to wszystko naprawić. Postępuj zgodnie z każdym krokiem, a skończysz z błyszczącą grzywą w mniej niż 20 minut. Wygląda na dość łatwe.

Test Manocurist Green Flash Polish

Nie jest to całkowicie konieczne, ale opiłowałem paznokcie, wepchnąłem skórę z powrotem i polerowałem przed czymkolwiek innym (powiem, że stałem się ekspertem). Pierwszym krokiem jest użycie markowego zmywacza do paznokci, aby upewnić się, że paznokcie są czyste. Potem przyszedł czas na podkład, który jak każdy inny podkład żelowy i wymaga dodatkowej obróbki po nałożeniu. Przykleja koniuszki palców pod światło LED i łatwo jest pozostawić je w zalecanym czasie, ponieważ jest przycisk 30 sekund i 60 sekund (protokół to dwie minuty dla warstwy podstawowej).

Reszta grzywy jest taka, jakiej można się spodziewać: nakładasz lakier, utwardzasz go przez dwie minuty, nakładasz drugą warstwę (dla pełnej wyrazistości), utwardzasz ponownie, a następnie zdejmujesz top przed ostatnim zabiegiem ( ostatni przez trzy minuty). Zasadniczo wygląda jak zwykły manicure, ale z małą diodą LED, która oddziela każdą warstwę farby. Dla mnie to dobry czas … nawet gdy rysuję moją dominującą rękę.

Pięć dni i nadal wyglądam na odświeżoną.

Ponieważ Manucurist’s Green Flash jest żelem, wysycha i kończy się po zakończeniu obróbki lakieru nawierzchniowego. Mimo że jest to formuła bardziej wegańska, moje paznokcie nadal czują się i wyglądają, jakby kołysały się zwykłym żelowym manicure. Denerwowało mnie dotykanie czegokolwiek – bezpieczniej czuję się po profesjonalnym wykonaniu żelów. Ale udało mi się użyć pilota, aby przewijać Netflix, przypiąć psa i wypić drinka w cudowny sposób bez smug.

READ  15 sposobów na powiedzenie „cześć” w różnych językach

Moje gwoździe wozu strażackiego nie łamały się od co najmniej sześciu dni. Byłem pod wrażeniem ich długowieczności, ale po całym tygodniu zaczęły nosić ubrania (podobnie jak zwykłe manicure). Hej, cała miska brudnych naczyń zwana lakierem nie może wiele znieść, zanim zdecyduje się uciec z łożyska paznokci. Moja jedyna skarga dotycząca żeli Manucurist? Mimo że wyszły ze zmywaczem niezawierającym acetonu, wymagało dużo moczenia i treningu całego ramienia od pocierania bawełnianym wacikiem, aby całkowicie zejść. Plusem jest to, że … moje łożyska paznokci nie były w złym stanie, tak jak po zdjęciu standardowych żeli. Z tym jestem byłam Potrafi zmywać połysk, co jest ogromną zaletą preparatu.

Jeśli chcesz mani-żelu, który możesz zrobić całkowicie w domu lub po prostu potrzebujesz trwałego lakieru, to jest opcja A +. Osobiście zachowałbym zielony błysk w manikiurze.