Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Capcom mówi, że „dyskutuje o przyszłości” niezliczonych gier Resident Evil, takich jak Code Veronica

Capcom mówi, że „dyskutuje o przyszłości” niezliczonych gier Resident Evil, takich jak Code Veronica

Dobra wiadomość dla fanów Resident Evil — na kartach może pojawić się więcej przeróbek.

w swoim najnowszym stanie Pytanie i odpowiedź na walne zgromadzenie akcjonariuszywydawca/deweloper został zapytany bezpośrednio, czy planuje nadal „dostarczać wyłącznie nowatorskie wizualne przeróbki głównych numerowanych wpisów z serii Resident Evil”.

Chociaż Capcom nie zobowiązałby się do przerobienia ulubionych przez fanów gier Resident Evil, takich jak Code Veronica, to też tego nie wykluczył.

Wyjaśnienie historii pani Dimitrescu – jej przeszłość, RE8 i jej przeszłość… przyszłość? Resident Evil Village.Obejrzyj na YouTube

Odpowiedź Capcom była nieco niewinna – powiedział, że „prowadzi dyskusje dotyczące przyszłego rozszerzenia serii, aby mogła się nią cieszyć szeroka publiczność” – ale odpowiedź – która ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza planom rozszerzenia ogromnych nienumerowanych części serii – wywołała lawinę podniecenia w całym fandomie (dzięki, GameRadar).

Co ciekawe, Capcom użył tej odpowiedzi, aby odpowiedzieć na plik bardzo Kilka pytań, w tym plany rozszerzenia serii Monster Hunter, Toraware no Paruma, Sengoku Basara, Onimusha oraz pomysły na serie Exoprimal i Kunitsu-Gami: Path of the Goddess. Wszyscy otrzymali ten sam ekwipunek. Prowadzimy dyskusje na temat przyszłego rozszerzenia tej serii, aby mogła cieszyć się nią szeroka publiczność.

Capcom przyznał również, że wciąż „bada swoje podejście” do nowych portów lub zestawów z serii Mega Man, w tym „rozwiązuje problemy techniczne”.

Ta wiadomość pojawia się zaledwie kilka tygodni po tym, jak Capcom poprosił cię o pomoc w podjęciu decyzji, która następna gra Resident Evil otrzyma nowe traktowanie.

W ankiecie rozesłanej do fanów Resident Evil na początku czerwca firma Capcom najpierw zebrała opinie na temat swoich kanałów w mediach społecznościowych, oceniając wykorzystanie i doceniając wysiłki społeczności.

Ale w końcu, gdy gracze wchodzą w interakcję z różnymi kanałami i witrynami, pojawiają się jeszcze dwa pytania: „Prosimy o przekazanie nam wszelkich opinii/informacji zwrotnych na temat działań na różnych [Resident Evil websites]i „Daj nam znać, jeśli są jakieś inne gry z serii Resident Evil, w które chciałbyś ponownie zagrać”.

READ  Oto pierwsze spojrzenie na to, jak gra się w The Division Heartland

Firma Capcom przerobiła trzy z pierwszych czterech gier Resident Evil, z których najnowszą jest Resident Evil 4, która jest obecnie trzecią najwyżej ocenianą wspólną grą w 2023 r. w serwisie Metacritic, z wynikiem 93 — podobnie jak Tetris Effect: Connected i tylko za The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (96) i srebrnych medalistów Wiedźmin 3: Wilde Hunt – Complete Edition (94) i Metroid Prime Remastered (94).