Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bryan Cranston i Aaron Paul wystąpią gościnnie w ostatnim sezonie „Better Call Saul”

Bryan Cranston i Aaron Paul wystąpią gościnnie w ostatnim sezonie „Better Call Saul”

„Nie chcę zepsuć rzeczy publiczności, ale powiem, że pierwsze pytanie, które zadaliśmy, kiedy zaczynaliśmy program, brzmiało:„ Czy zobaczymy Walta i Jessego w programie?” Zamiast robić uniki, powiem „tak” – powiedział Gold. „Jak, okoliczności czy cokolwiek, musisz sam to rozgryźć, ale muszę przyznać, że to jedna z wielu rzeczy, o których myślę, że się dowiesz ten sezon.”

„Jeśli możesz w to uwierzyć, jest więcej” – żartował gwiazdor Bob Odenkirk, ale Gould przerwał, zanim zdążył coś powiedzieć.

Gould niedawno uczestniczył w premierze „Better Call Saul” i powiedział Variety: „Te dwa światy przecinają się w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś, to na pewno”.

Współtwórca Vince Gilligan powiedział: „Będzie [expletive] Wstyd, jeśli serial kończy się bez pojawienia się (Cranston i Paul), prawda? „

Odenkirk dodał: „Osobiście uważam, że te dwa programy – „Breaking Bad” i „Better Call Saul” – są bardziej ze sobą powiązane niż kiedykolwiek w ostatnim sezonie. I myślę, że to zaskakująco fajne i sprawi, że będziesz chciał oglądać „Breaking”. Znowu źle”.

Gwiazdy „Better Call Saul” Rhea Seehorn i Giancarlo Esposito wyreżyserowali odpowiednio czwarty i szósty odcinek tego sezonu.

Kilka innych postaci z „Breaking Bad” trafiło do „Better Call Saul” w ciągu pierwszych pięciu sezonów, w tym Hector Salamanca (Mark Margolis), Don Eladio (Luis Politti) i bliźniacy Salamanca (Luis i Daniel Moncada). Nawet Hank Schrader (Dean Norris) i Stephen Gomez (Stephen Michael Quezada) zrobili kamee.

Do Golda i Odenkirka dołączają członkowie obsady „Petera Cole Sola” Seehorna, Esposito, Jonathana Banksa, Patricka Fabiana, Michaela Mando i Tony’ego Daltona na PaleyFest LA, który rozpoczął się 2 kwietnia i potrwa do 10 kwietnia w Dolby Theatre w Hollywood.