Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Brian Cox i Rose Matafio zaprezentowane na festiwalu telewizyjnym w Edynburgu – Streszczenia – termin

Brian Cox i Rose Matafio zaprezentowane na festiwalu telewizyjnym w Edynburgu – Streszczenia – termin

Brian Cox i Rose Matafio zaprezentowane na festiwalu telewizyjnym w Edynburgu

Dziedziczenie Supergwiazda Brian Cox gwiezdny cios Twórca Rose Matafio i największy brytyjski nadawca wystąpią na tegorocznym Festiwalu Telewizji w Edynburgu, na którym pojawił się MacTaggart jako drugi mówca. głuchy Ściśle chodź, tańcz A East Enders Gwiazda Rose Ayling-Ellis wygłosi coroczne alternatywne przemówienie, które jest opisane jako „nieustanny dyskurs na temat jej doświadczeń jako głuchej aktorki i surowej rzeczywistości życia jako niepełnosprawnej młodej kobiety w branży”. Jej rozmowa przychodzi po roku Wsparcie MacTaggart pisarza Jacka Thorne’a, który skrytykował brytyjską branżę telewizyjną za „całkowitą i kompletną” porażkę osób niepełnosprawnych. Gdzie indziej Cox opowie o swojej karierze celebryty w szczegółowym wywiadzie, a Matafio porozmawia z Dolly Alderton, twórcą BBC One. Wszystko, co wiem o miłości które po raz pierwszy pojawiły się zeszłej nocy. Na kursach mistrzowskich pojawią się gwiazdy duchy A Heartstuber Będzie też zwykła mieszanka komitetów branżowych i sesji komisarzy z udziałem największych nazwisk ze wszystkich głównych nadawców publicznych, takich jak Netflix, Sky, Disney, Amazon Prime Video i UKTV. Dziennikarka i dziennikarka Avua Hirsch przewodniczy tegorocznemu festiwalowi, pierwszemu w swoim rodzaju od trzech lat. „Mamy obsadę niektórych z najbardziej ekscytujących i lubianych programów telewizyjnych i oczywiście jedynego w swoim rodzaju Briana Coxa, a także sesje omawiające palące kwestie branżowe” – powiedział Stuart Clark, dyrektor kreatywny. Więcej ogłoszeń nadejdzie z wydarzenia, które odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia, w tym głównego mówcy MacTaggart.

Indyjska firma GoQuest Media nabywa kilka europejskich seriali obyczajowych

Firma GoQuest Media w Bombaju zawiesiła prawa do dystrybucji kilku europejskich seriali. Oferty obejmują Sekrety drzewa winogronowego z serbskiej firmy telekomunikacyjnej i telewizji kablowej Telekom Srbija, opisanej jako intymna epopeja o dwóch rodzinach winiarskich; telenowela zakochani po uszy z Polskiego Radia TVN; nie zmącona woda Od estońskiego wydawcy ERR o nastoletniej dziewczynie, która zostaje szantażowana i Składać w ofierze (sakrament) rumuńskiej firmy producenckiej Dream Film Production. Film obraca się wokół niezwykłych historii trzech sióstr, które rozdzieliły się i połączyły dopiero po latach dzięki szczerej więzi między swoimi dziećmi.

READ  Phoebe Waller-Bridge pisze serię Tomb Raider dla Amazon

Viaplay przygotowuje się do dramatu dla młodzieży „Living Life”

Hanna Arden, zdobywczyni Szwedzkiego Kryształu (Ruchome piaski), Tina Pour Davoy (Orłyi Doreen Nadajerkrólowa komedii) Oryginalna młodzieżowa tytuł Viaplay Żyj życiem. Ośmioczęściowy dramat opowiada o trzech przyjaciółkach, które nagle stają w obliczu niszczącego obrotu wydarzeń, gdy zdiagnozowano u niej guza w żołądku. „Live Life” jest obecnie kręcony w Sztokholmie, wyprodukowany przez FLX i będzie miał premierę wyłącznie na Viaplay w 2023 roku. Susan Thorson (AlexDebiutuje jako reżyser. Znany w Szwecji jako Liva na żywoserial został napisany przez Carla Petera Montella, Verę Herngren i Felicię Danielson i opiera się na pomyśle Thorsona i Lovisy Strom. Producentem serialu jest Moa Blom Kornblad, producentami wykonawczymi są Julia Lennartsson i Jonas Uhlund z FLX, Oscar Arulf z Viaplay Group, a Viaplay Content Sales będzie sprzedawany na rynkach międzynarodowych.

Love Nature przedstawia swoją najnowszą oryginalną paletę

Linearne i strumieniowe Love Nature opublikowało swoją najnowszą listę oryginałów na wolności. To zawiera Planeta rekinówtrzyczęściowy serial dokumentalny 4K od Big Wave Productions, również przejęty przez National Geographic; Jak śpią dzikie stworzenia?jeden dokument z Taglicht Media i Tell Tale Productions dla CBC, WDR i Arte on How the Animal Kingdom Sleeps oraz jeden dokument wyprodukowany przez Coneflower Studios Dzięcioł: historia dziury. „Współpraca z podobnie myślącymi partnerami jest częścią naszej strategii tworzenia ambitnych, światowej klasy treści dotyczących historii naturalnej, które są poszukiwane na całym świecie” – powiedział Carlin Studd, globalny dyrektor generalny Love Nature.